Skocz do zawartości

Ghost

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ghost

  Szukam budżetowego vpsa pod vpn .

  Już nie. Na stronie mają tylko cenę 11,99.
 2. Ghost

  Szukam budżetowego vpsa pod vpn .

  Za hekko podziękuję. Dopiero co od nich uciekałem. Ja się pewnie zdecyduję na Arubę albo roczny darmowy serwer od google
 3. Ghost

  Szukam budżetowego vpsa pod vpn .

  Jeśli dobrze widzę, to Aruba podniosła ceny. Najtańszy vps teraz jest 3x droższy niż kiedyś. Dalej tanio, ale już nie aż tak.
 4. Ghost

  Opinie o dhosting.pl

  Dzisiaj dhosting podpadło mi już całkowicie i nie mam już mieszanych uczuć. Przeniosłem stronę i pocztę do innej firmy i tam zużycie RAM wynosi nie prawie 2 GB a zaledwie ok. 100 MB. Jest różnica. Ale... To, co mnie bardziej zirytowało nastąpiło w nocy. Na moje żądanie wydania kodów authinfo do moich domen dhosting zażądał przesłania albo skanu dowodu albo wykonania bezzwrotnego przelewu. Kwota co prawda niska (1 zł) i zaliczana na poczet przyszłych usług, ale ponieważ z dhosting nie zamierzam już nigdy korzystać, jest to dla mnie działanie absolutnie nie do zaakceptowania.
 5. Ghost

  Opinie o dhosting.pl

  Odczucia mam mieszane... Do dhosting trafiłem całkiem niedawno - uciekając z hekko. Do tej pory przeniosłem tam obsługę części domen, pocztę i jedną, niedużą stronę na WP. Stronę, do której nie dodaję wpisów od 5 lat a regularnie w zasadzie tylko aktualizuję silnik i wtyczki. Do dhosting przekonała mnie całkiem fajna oferta - elastyczne skalowanie, lets encrypt, cloudflare... Tylko co z tego jak wg nich ta jedna strona zjada mi całe zasoby? Byłem już w kilku firmach (takie hobby - lubię testować różne hostingi), przez krótką chwilę prowadziłem nawet własną - nigdzie ta jedna strona nie wysyciła mi zasobów. W hekko, na jednym koncie, miałem kilka stron (WP + joomla), forum (smf, później kunena). Wszystko to miało wielokrotnie więcej odwiedzin niż aktualna strona. Nigdy nie miałem problemów z zasobami, nawet jak miałem to na budżetowym vps z 512 RAMu. Tymczasem w dhosting od kilku dni dostaję monit o zużyciu RAM ponad 80%. Na moje pytanie, czy są w stanie sprawdzić, co dokładnie wywołuje takie zużycie (myślałem, że może któryś moduł po aktualizacji) odesłali mnie do awstats. Powtórzyłem pytanie, bo awstats nie pokazywało nic przerażającego (100 - 150 wizyt przez 6 godzin), to zaproponowali mi wykonanie dodatkowej optymalizacji strony. Nie zgodziłem się, to stwierdzili że udostępniają wyłącznie logi na FTP i awstats. Dla mnie to niewiarygodne, że firma która ponoć bada zużycie RAM nie jest w stanie wskazać procesu, który tą pamięć pożera. Co mnie dodatkowo zirytowało? Ciągłe pisanie do mnie na "Ty", jak do kolegi. Moje dyskretne aluzje (pisząc "proszę Pana", "Czy Państwa firma", itd.) nie dawały absolutnie nic. Podsumowując - mam opłacone konto jeszcze na 10 miesięcy, ale już przymierzam się do migracji tej jednej strony oraz poczty z kilku domen, do innej firmy. Żeby nie zostać posądzonym o reklamę, nie podam do jakiej.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.