Skocz do zawartości
krzysiekn

Opinie o hosteam.pl

Polecane posty

Witam.

Proszę o wszelkie opinie nt. firmy Hosteam.pl.

Osobiście nie miałem nigdy żadnego problem z ich usługami. Wysyłam to zapytanie o opinie ponieważ myślę o ulokowaniu poważniejszych usług w tej firmie.

Dziękuję wszystkim wypowiadającym się w temacie.

Napisano (edytowany)

Co jakiś czas (najczęściej kilka dni) vps pada (Zewnętrznie brak połączenia z internetem, i działa tylko konsola w panelu)

Dzisiaj leży już 2-3 godziny i nic się od zgłoszenia i informacji, że administrator analizuje zgłoszenie nie dzieje ;v

Czasy świetności hosteam już chyba minęły :/ Ktoś zna coś podobnego w PL lokalizacji z dobrym anty ddosem? (ovh out, chyba, że jest jakiś inny polski reseller GAME i nazwa nie zaczyna się na lv..., fajnie też jakby przydzielane ip nie zaczynały się na 5x ;) )

Edytowano przez daffx

4 godziny temu, daffx napisał:

Ktoś zna coś podobnego w PL lokalizacji z dobrym anty ddosem? (ovh out, chyba, że jest jakiś inny polski reseller GAME i nazwa nie zaczyna się na lv..., fajnie też jakby przydzielane ip nie zaczynały się na 5x ;) )

Multigaming.pl - jako usługa indywidualna (Mają GAME PL jak i sam posiadam ip, które zaczynają się na 5X jak i 14X.)

Co do hosteam.pl...

Ostatnia mieli trochę problemów z łączem, ostatnie atakowanie innych serwerów na hosteamie z serwerów hosteama, to już był hit i ja osobiście straciłem do nich jakiekolwiek zaufanie.

• Lubię 1
  • Zaskoczony 1

Napisano (edytowany)
35 minut temu, wright. napisał:

Multigaming.pl - jako usługa indywidualna (Mają GAME PL jak i sam posiadam ip, które zaczynają się na 5X jak i 14X.)

Co do hosteam.pl...

Ostatnia mieli trochę problemów z łączem, ostatnie atakowanie innych serwerów na hosteamie z serwerów hosteama, to już był hit i ja osobiście straciłem do nich jakiekolwiek zaufanie.

Prawdopodobnie problemem był atak, przez chwilę mogłem zauważyć jak fw SOFTOWY blokuje pakiety, a potem to już leżało :D

Teraz pytają czy odpowiada na ping, tak odpowiada, ale chyba zreinstalowali mi też vpsa bo brak uruchomionych aplikacji / logowanie kluczem też znikło i woła o hasło którego (nie znam?)

Odszyfrowałem jakie jest hasło logowania, hasło wysyłane podczas ostatniej reinstalacji systemu :D System czyściutki jakby ktoś przywrócił stan kiedy ostatni raz użyłem reinstalacji... Chociaż vps działał i konfiguracja nie powodowała problemów ktoś przeinstalował go bez żadnego pytania/dostępu do rescue który posiadają...

Logi przeprowadzonych operacji na vpsie także znikły (start/stop/restart/reinstalacja itd - brak przycisku żeby w to wejść)...

Dzięki hosteam!

Prosiłem o naprawę problemu, nie przeczekanie go aż sam ustąpi po kilku godzinach i zwrócenie działającego czystego systemu :D

No nic:

08-07-2019 -> następna płatność, może do tego czasu coś się zmieni, jeżeli nie wróci to co tam było to bye bye hosteam, przyjemny weekend mi ktoś zgotował

Edytowano przez daffx
  • Haha 1

Backup może mamy, ale się nie przyznamy!

http://prntscr.com/obbwvp

:D

Jak ja kocham coś takiego, już 3 raz próbują wmówić mi, że problem wynika po mojej stronie a u nich wszystko działa ;)

Tak samo było w momencie kiedy wszystko padło 1 raz jakieś 2-3 tygodnie temu, u nich wszystko działało tylko jakoś u mnie nie i u innych osób również 😂

Troszkę odradzam, jeżeli chodzi o sharedy (www/vps)

• Haha 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.