Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o hosteam.pl


krzysiekn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Co jakiś czas (najczęściej kilka dni) vps pada (Zewnętrznie brak połączenia z internetem, i działa tylko konsola w panelu)

Dzisiaj leży już 2-3 godziny i nic się od zgłoszenia i informacji, że administrator analizuje zgłoszenie nie dzieje ;v

Czasy świetności hosteam już chyba minęły :/ Ktoś zna coś podobnego w PL lokalizacji z dobrym anty ddosem? (ovh out, chyba, że jest jakiś inny polski reseller GAME i nazwa nie zaczyna się na lv..., fajnie też jakby przydzielane ip nie zaczynały się na 5x ;) )

 

Edytowane przez daffx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, daffx napisał:

Ktoś zna coś podobnego w PL lokalizacji z dobrym anty ddosem? (ovh out, chyba, że jest jakiś inny polski reseller GAME i nazwa nie zaczyna się na lv..., fajnie też jakby przydzielane ip nie zaczynały się na 5x ;) )

Multigaming.pl - jako usługa indywidualna (Mają GAME PL jak i sam posiadam ip, które zaczynają się na 5X jak i 14X.)

 

Co do hosteam.pl...

Ostatnia mieli trochę problemów z łączem, ostatnie atakowanie innych serwerów na hosteamie z serwerów hosteama, to już był hit i ja osobiście straciłem do nich jakiekolwiek zaufanie.

  • Lubię 1
  • Zaskoczony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wright. napisał:

Multigaming.pl - jako usługa indywidualna (Mają GAME PL jak i sam posiadam ip, które zaczynają się na 5X jak i 14X.)

 

Co do hosteam.pl...

Ostatnia mieli trochę problemów z łączem, ostatnie atakowanie innych serwerów na hosteamie z serwerów hosteama, to już był hit i ja osobiście straciłem do nich jakiekolwiek zaufanie.

Prawdopodobnie problemem był atak, przez chwilę mogłem zauważyć jak fw SOFTOWY blokuje pakiety, a potem to już leżało :D

Teraz pytają czy odpowiada na ping, tak odpowiada, ale chyba zreinstalowali mi też vpsa bo brak uruchomionych aplikacji / logowanie kluczem też znikło i woła o hasło którego (nie znam?)

 

Odszyfrowałem jakie jest hasło logowania, hasło wysyłane podczas ostatniej reinstalacji systemu :D System czyściutki jakby ktoś przywrócił stan kiedy ostatni raz użyłem reinstalacji... Chociaż vps działał i konfiguracja nie powodowała problemów ktoś przeinstalował go bez żadnego pytania/dostępu do rescue który posiadają...

Logi przeprowadzonych operacji na vpsie także znikły (start/stop/restart/reinstalacja itd - brak przycisku żeby w to wejść)...


Dzięki hosteam!

Prosiłem o naprawę problemu, nie przeczekanie go aż sam ustąpi po kilku godzinach i zwrócenie działającego czystego systemu :D

 

No nic:

08-07-2019 -> następna płatność, może do tego czasu coś się zmieni, jeżeli nie wróci to co tam było to bye bye hosteam, przyjemny weekend mi ktoś zgotował

Edytowane przez daffx
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backup może mamy, ale się nie przyznamy!

http://prntscr.com/obbwvp

:D

Jak ja kocham coś takiego, już 3 raz próbują wmówić mi, że problem wynika po mojej stronie a u nich wszystko działa ;)

Tak samo było w momencie kiedy wszystko padło 1 raz jakieś 2-3 tygodnie temu, u nich wszystko działało tylko jakoś u mnie nie i u innych osób również 😂

Troszkę odradzam, jeżeli chodzi o sharedy (www/vps)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uciekłem z hosteam ;) Teraz usługi, które potrzebowały filtracji, która była na hosteam są na OVH Game, na 20 dni tylko pare minut łącze się wywaliło, to jest nic w porównaniu co się działo z hosteam. W hosteam nie tylko są problemy z łączem, to jest w miarę bez problemow; problemy są ze sprzętem. A support nic nie robi, nawet nie odpisuje.

Zero zaufania do tej firmy już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.