Skocz do zawartości
kacperq

Nowa strona na starej domenie, na której już wcześniej coś było

Polecane posty

Cześć.

Zastanawiam się, stawianie kolejnej strony na domenie, na której już wcześniej była inna strona (ale została usunięta) wpływa w jakimś stopniu na pozycjonowanie. Czy będzie mi trudniej wypozycjonować nową stronę na takiej domenie?

Z góry dzięki za odpowiedź!

To zależy czy domena wcześniej była pozycjonowana i za pomocą jakich metod. Jeśli była pozycjonowana przez typowych spamerów, miliardy linków wszędzie, to może być z nią problem i będziesz miał trochę zabawy (np. za pomocą narzędzia Disavow tool)

Kilka linków gdzieś w sieci krąży, ale to głównie na jakiś forach tematycznych, żadne spamienie (max 10-15) - nic poza tym. Strona była zaindeksowana i aktualnie jeszcze nie wszystko się usunęło z wyszukiwarki. 

Czyli jak wszystko się usunie to zabierać się za nią czy lepiej kupić jakąś nową (ta stara jest bardzo dobra i w sumie idealnie pasowałaby do portalu, który chcę stworzyć)? Nie będzie absolutnie żadnych trudności z powodu faktu, że coś już na niej było?

Samo istnienie wcześniejszej strony nie jest problemem tak długo jak nie jest zaspamowana w google. Po zakupie domeny podepnij na niej Google Search Console i popatrz na linki przychodzące i ewentualne ostrzeżenia.

Tzn. to jest moja domena - wcześniej tworzyłem na niej portal, ale ostatecznie wycofałem się z pomysłu - stronę usunąłem. Teraz chcę tam stworzyć coś nowego, ale w tej samej dziedzinie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.