Skocz do zawartości
kacperq

Domena .com z Godaddy za 4,99

Polecane posty

Cześć. Godaddy ma obecnie promocję na domenę .com za 4,99 zł. Czy ktoś orientuje się, czy nie ma tam jakiś haczyków (jak np. w przypadku home czy nazwy)? Szukałem na stronie i sam nie mogę nic znaleźć, ale wole się upewnić.

Z góry dzięki

Promocja obowiązuje gdy wykupisz domenę przynajmniej na dwa lata z czego pierwszy rok jest w podanej przez ciebie kwocie. Tu masz więcej informacji:

Promocyjne ceny dotyczą tylko rejestracji nowych domen. Nie obejmują one odnowień ani przeniesień.

Produkty będą automatycznie odnawiane do czasu anulowania. Funkcję automatycznego odnawiania można wyłączyć z poziomu swojego konta GoDaddy.

Edytowano przez SiXwishlist
niektóre informacje były zbędne

Kurde, to lipa. Dzięki. 

Można gdzieś może kupić domenę .dom w okolicach 20 zł? Potrzebuje ją maksymalnie na kilka dni i nie chcę za bardzo przepłacać.

4 minuty temu, kacperq napisał:

Można gdzieś może kupić domenę .dom w okolicach 20 zł? Potrzebuje ją maksymalnie na kilka dni i nie chcę za bardzo przepłacać.

https://www.namecheap.com/

Z kodem COM88 domena .com za 1,06USD.

• Super! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.