Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[OVH] Usunąłem wszystkie pliki z 'www', mimo to strona dalej się wyświetla


ChaYim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponad 12h temu usunąłem pliki z hostingu OVH z katalogu 'www', mimo to strona ciągle jest widoczna. Na home nigdy nie miałem takiego problemu i wszelkie zmiany były widoczne natychmiastowo. Co jest nie tak z tym osławonym OVH?

 

Dzięki z góry a pomoc i podpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Juvenito napisał:

Sprawdź dokładnie czy dobry katalog został skasowany. Czasami niektóre hostingi po podpięciu np. SSL dostępne są z innego katalogu np. private_html.

Skasowałem dobry katalog, na serwerze zostały tylko pliki konfiguracyjne .htaccess, .ovhconfig itp.

Gdy wchodzę przez domenę, pojawia się stara strona. Gdy wejdę przez klaster dostaję 404

Edytowane przez ChaYim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vescer napisał:

Może to wina cache'u przeglądarki? Spróbuj przeładować kombinacją CTRL+F5

Niestety próbowałem już wielokrotnie. Tak samo jak /flushdns w cmd

 

EDIT: Zauważyłem, że rekord A dla domeny różni się z IP serwera. Odczekam kilka godzin i zobaczymy czy zadziała.

Edytowane przez ChaYim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pół człowiek pół admin napisał:

Problem nadal występuje? To strona statyczna? Jakieś ich (lub twoje) proxy cache?  Kontaktowałeś się z supportem?

Stara strona była na joomli, zrobiłem pełny backup, usunąłem pliki i wrzucam teraz wordpressa. Kontaktowałem się z supportem ale póki co milczy, a czas nagli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ChaYim napisał:

Stara strona była na joomli, zrobiłem pełny backup, usunąłem pliki i wrzucam teraz wordpressa. Kontaktowałem się z supportem ale póki co milczy, a czas nagli :/

 

 Jeśli to twój VPS, to obczaj czy nie wsadziłeś przy instalacji jakiegoś mechanizmu cache u siebie. Dodatkowo zapytaj kilku znajomych, co widzą po wejściu na dany adres, bo może to coś po twojej stronie, lub stronie twojej sieci. Co to za typ usługi w ogóle masz na OVH, i jak jest skonfigurowana mniej więcej? Bo na chwilę obecną to możemy snuć teorie i gdybać, może ktoś trafi, może nie.

Edytowane przez Pół człowiek pół admin
Zjadłem litery, mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta hostingu: perso2014

Przekierowanie domeny na katalog 'www'

Wersja PHP: 5.6

 

EDIT: Problem rozwiązany. Należało tylko zmienić:

Ogólna wersja PHP >Tryb > Programowanie

Moim zdaniem trochę uszczęśliwianie klienta na silę :)

Edytowane przez ChaYim
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.