Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

nazwa zapytanie o limit rozmiaru DB do (byłych)użytkowników


filip_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, szybkie pytanie. Czy spotkaliście się z limitem rozmiaru bazy danych w hostingu na nazwie? Przejąłem hosting/pocztę którą ktoś x lat temu założył w nazwie, na tamten czas największy możliwy pakiet (pakiet już dawno temu zniknął z oferty). Nadal mamy umowę na starych zasadach gdzie mamy nielimitowaną przestrzeń i w sumie reszta bez zmian. Dzisiaj zauważyłem że nasza baza danych pod którą podłączony jest sklep zbliża się do zapełnienia więc zalogowałem się do panelu celem jej powiększenia (ponad 2GB) i niestety nie byłem w stanie tego zrobić. Ticket do BOKu poszedł w odpowiedzi w dużym skrócie: "Nie da się ponad 2GB,  postawcie sobie DB na VPS link tutaj". Cały czas szukam starej umowy dot  hostingu czy była taka informacja ale na ten moment nic, jak było u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, filip_b napisał:

to że muszę migrować to wiedziałem, teraz gdy dowiedziałem się o limicie muszę sprawę znacznie przyspieszyć.


Tego typu limity są stosowane bardzo często i operator nie informuje o nich głośno, bo są tzw. limitami bezpieczeństwa. Ich przekroczenie przez konkretnego klienta może wpłynąć na stabilność usług pozostałych klientów. 

 

Zresztą zgodzisz się chyba, że zwykła strona nie powinna posiadać aż tak wielkiej bazy.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.