Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Serwer pod pocztę


Kokers

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś poleca do hostowania paru skrzynek? Strefa DNS w home, sklep gdzieś tam sobie jest (bez opcji uruchomienia poczty) i trzeba teraz gdzieś podziać pocztę. Koniecznie niezawodny serwer pocztowy. To jest dosłownie kilka skrzynek łącznie do 2-3gb. Rozważałam uruchomić to w dhosting (dorzucając 2-3 strony z małym obciążeniem), ale nie mogę znaleźć wielu informacji na temat awaryjności serwerów. Nie wierzę że nie było ;o) Zawsze jakieś są, a rzuciło mi się o oczy, że regulaminem okrajane są grupy na fb i posty ukrywane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.03.2018 o 11:24, Kokers napisał:

Rozważałam uruchomić to w dhosting (dorzucając 2-3 strony z małym obciążeniem), ale nie mogę znaleźć wielu informacji na temat awaryjności serwerów. Nie wierzę że nie było ;o) Zawsze jakieś są, a rzuciło mi się o oczy, że regulaminem okrajane są grupy na fb i posty ukrywane. 

 

Okrajane regulaminem grupy na fb albo ukrywane posty? O.o Skąd takie informacje? Absolutnie niczego takiego nie robimy, naprawdę spory nacisk kładziemy na zadowolenie naszych klientów, między innymi dlatego problemy zdarzają się niezwykle rzadko i są raczej marginalne. Wychodzimy też z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia, dlatego zawsze staramy się szukać dobrych rozwiązań, a nie uciekać od nich. Przykre trochę, że najwyraźniej ktoś rozpuszcza nieprawdziwe informacje na nasz temat. Mam nadzieję, że będziesz miał się okazję sam przekonać o naszym podejściu i jakości. Serdecznie zapraszamy i w razie czego służymy pomocą. Odzywaj się, gdybyś miał jakieś dodatkowe pytania. B|

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam awarii, a już kilka lat tam trzymam mniejsze usługi - nie zauważyłem. @dhosting.pl mogę polecić z czystym sercem, szczególnie support, który odpowiada w fajnym czasie i przynajmniej nie trzeba być sztywnym w dyskusji, do tego ostatnio temacik z twittera się objawił i zobaczymy, gdy znowu będe miał pilne rzeczy do ogarnięcia :D Hosting jak najbardziej na plus, ceny znośne, a co dalej? Oby się nie popsuli. Czekam na nowy panel

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.