Skocz do zawartości
Poziomecki

Outlook i wolna synchronizacja

Polecane posty

U kilku osób ostatnio zaczęły w nowych outlookach pojawiać się długie czasy synchronizacji. Wygląda jak by po aktualizacji dovecota to wyniknęło, ale nie jestem pewien.

Zarchiwizowałem starsze maile powyżej pół roku, ale nie pomogło. Problem występuje na kilku skrzynkach. Ma ktoś jakiś pomysł na optymalizację?

Czy logi cokolwiek mówią? Może jakieś limity obrywają?

Właśnie z mojej strony nic specjalnego nie ma poza normalnymi połączeniami. Tak jak by się wydłużał czas ładowania skrzynki i mieli sama synchronizacja. Po jakimś czasie się załaduje, ale no bez sensu czekać godzinę co odświeżenie skrzynek (odbierz/wyślij).

IMAP. Po pop3 jest niby ok jak pobierze, ale tam jest innego typu problem bo są dodatkowe foldery w skrzynkach, które sobie wcześniej utworzyli a ałtluk nie chce ich synchronizować i pobrać :)

Wróciłem do poprzedniej wersji bo wyczytałem że na 2.3 jest bug jakiś. Cofnięcie chyba rozwiązało problem :) Nie mam jeszcze potwierdzenia czy u wszystkich :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.