Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Poszukuje osoby do obsługi serwera dedykowanego na OVH


Mucek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie poszukuje osoby która potrafi dobrze obsługiwać serwer dedykowany na OVH. Posiadam zainstalowany panel Plesk 12.

 

Co potrzebuje:

  • Pełna konfiguracja serwera pod IPS,
  • Poczta e-mail (chodzi mi o ustawienie dobrze SMTP),
  • Zabezpieczenia serwera,
  • Postawienie serwerów do gry counter-strike 2,
  • Instalacja panelu do gry pterodaktyl https://pterodactyl.io/

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt PW.

Edytowane przez Mucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mucek zmienił(a) tytuł na Poszukuje osoby do obsługi serwera dedykowanego na OVH

Podziel dedyka na vpsy z użyciem proxmox (jest pełno poradników i nawet ovh jakieś tam ma + maja gotowy szablon systemu) na 1 postaw jakiś panel www np. Openlitespeed (serwer + panel w sobie) lub hestiacp - instalując hestie ona zrobi za ciebie większość, od serwera www po konfigurację wysyłki maili lub nadal używaj pleska z tym samym efektem, na 2 pterodactyla i po kłopocie  - pterodactylem też ma pełno autoinstallatorow zrobionych przez społeczność. 

Edytowane przez daffx
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, daffx napisał(a):

Podziel dedyka na vpsy z użyciem proxmox (jest pełno poradników i nawet ovh jakieś tam ma + maja gotowy szablon systemu) na 1 postaw jakiś panel www np. Openlitespeed (serwer + panel w sobie) lub hestiacp - instalując hestie ona zrobi za ciebie większość, od serwera www po konfigurację wysyłki maili lub nadal używaj pleska z tym samym efektem, na 2 pterodactyla i po kłopocie  - pterodactylem też ma pełno autoinstallatorow zrobionych przez społeczność. 

Moje pytanie to jak podzielić serwer na dwa vps,  posiadam dwa rożne ip, bo jedno dokupiłem tylko pytanie jak podzielić jeden serwer dedykowany na dwa vps, aby każdy miał przypisane swoje ip które posiadam. znaczy jakiś dobry poradnik? wybacz Świeżak jestem w tym uczę się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mucek napisał(a):

Moje pytanie to jak podzielić serwer na dwa vps,  posiadam dwa rożne ip, bo jedno dokupiłem tylko pytanie jak podzielić jeden serwer dedykowany na dwa vps, aby każdy miał przypisane swoje ip które posiadam. znaczy jakiś dobry poradnik? wybacz Świeżak jestem w tym uczę się :D

Sprawdź PW, jako że oboje idziemy w tym samym kierunku może mogę Ci pomóc za free lub skromne kilka herbat 😅 zależy co końcowo chcesz osiągnąć 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.