Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Optymalizacja WordPress


mako

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Abdul napisał(a):

Zgadzam się, tylko EWH jest z tego co widzę usługą testową i docelowo ma zastapić 1. A zawsze łatwiej spróbować coś nowego niż zmienić hosting.

 

Szanujący się człowiek hostujący swój biznes nie ma czasu na zabawę w "usługi testowe" To nie piaskownica. Szczególnie jeśli za to wszystko musi jeszcze płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można rozumieć w ten sposób że wszyscy byliśmy przez kawał czasu beta testerami a teraz wyszło nowe Release które działa. Sorry ale to nie brzmi poważnie. Czym innym jest jak dana firma ogłasza nabór chętnych na nowe testowe środowisko i podkreśla że to są testy, coś może nie do końca zadziałać prawidłowo, całość może polecieć na księżyc. Ale podkreśla, uwypukla i wyraźnie określa że to są testy a nie gotowe środowisko produkcyjne pozbawione błędów (wiem, zawsze może być niespodziewane ups...). Nie dość że beta tester mimo woli to jeszcze za to zapłać. Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mako napisał(a):

Tak, zarówno stronę internetową, jak i skrzynki pocztowe mam umieszczone na serwerach firmy dhosting, ale nie zamierzałem tego publicznie ujawniać, dlatego dotąd nie wspominałem, z którego dostawcy usług hostingowych korzystam. Nie przypuszczałem, że to mogła być jednoznacznie wina hostingu. 

 

@Pawel_15 Wspomniałeś, żebym spróbował uruchomić swoją stronę u innego dostawcy by porównać osiągi. Czy to da mi już jasną odpowiedź na temat konieczności dodatkowej optymalizacji witryny? Temat z którym się borykam ciągnie się już bardzo długo i chciałbym go ostatecznie rozwiązać.

 

Potwierdzam. Przejście do innego operatora, nawet nie wymienianego na tym forum zbyt często rozwiązało problem z naszą stroną.

 

2 godziny temu, Abdul napisał(a):

Pytanie, jesteś w Dhosting na EWH1 czy EWH2? Jeśli na 1, to zgłoś sie do migracji EWH2. Mam dziwne wrażenie ze zmienili tam narzuty w elastycznym skalowaniu i wydajność wzrasta kilkukrotnie.

Chyba innej usługi nie da się zamówić jest tylko jedna, nikt nam niczego nie sugerował. Chyba że trzeba jęczeć na grupie samozachwytu na facebooku, ale tak to tematy o problemach są sprzed paru lat.

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.