Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Modyfikacja ilości RAM dla VPS OVH


szuwarekmini

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zakupiłem ostatnio VPS Starter w OVH. 2GB RAM wydaje się być na styk. W Panelu klienta po kliknięciu przy VPS w "Wybierz wyższą gamę i dodaj pamięć." pjawia mi się wybór pakietó VPS w tym model Value i RAM od 2 - 4 GB. Czy w wyższej gamie mogę dostosować RAM do potrzeb? Nigdzie przy zakupie chociażby tego nie ma. Wystarczy mi ilość miejsca, procesor itp. Pytnie czy dla VPS Value mogę zmodyfikować RAM np do 3GB? Domyślnie ten VPS ma tak jak starter 2GB RAM.

ovh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mruczek napisał:

Tylko w ramach z góry ustalonych kombinacji vCPU/RAM/Dysk.

Więcej RAMu (4GB) jest dopiero w Essential za 44 zł/msc

U innego źródła otrzymałem informację, że można dokupić RAM, ale nie wiem na ile to prawdziwa informacja.

W takim razie co znaczy ten zapis przy pakiecie Value "od 2GB do 4GB RAM"? Bo to sugeruje, że dla tego modelu jestem w stanie go rozszerzyć o dodatkową pamięć.

Teraz mam pakiet Starter i dodać RAM się nie da.

Edytowane przez szuwarekmini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie patrzył w ich ofertę, to nie widzę możliwości zmiany RAM poza migracją na wyższy pakiet. Jedynie w droższych ofertach jest możliwość wybory, ale to już maszyny powyżej 100 zł/msc. 4GB RAM są jeszcze za około 29 zł (netto) w ofercie Public Cloud (Sanbox s1-4), ale tu już musisz ręcznie migrować. Może dla Ciebie jest coś przygotowane w ramach upgrade'u usługi, ale to tylko ich support może sprawdzić.

Powiem szczerze, że zrezygnowałem z ich VPSów jakiś czas temu. W najniższym segmencie cenowym są po prostu za drodzy.

Pomyśl nad Contabo VPS S SSD  - 5€/msc (4 x vCPU, 8GB RAM, 200GB SSD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.