Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting pod WP + WooCommerce


rzepson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Poszukuję dobrego hostingu pod Wordpress z wtyką WooCommerce – sklep będzie posiadał 1 artykuł z personalizacją. Wydaje mi się że przydatne by było aby hosting posiadał LiteSpeed Cache. Strona ma generować ruch w granicach 10k unikalnych userów dziennie, i działać globalnie na całym świecie.

Budżet około 500zł rocznie.

 

Przeglądałem wiele ofert ale czytając opinie na tematy poszczególnych firm już sam nie wiem co wybrać. Z góry dziękuję.

Edytowane przez rzepson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pawel_15 napisał:

Zerknij na ofertę dHosting.pl - masz elastyczne skalowanie więc w przypadku większej ilości wejść serwer nie pokaże ci komunikatu z błędem o przeciążeniu.


Odwiedzając ich stronę trafiłem na niespodziankę 😂

6608557E-765B-4BFD-8D34-12432E3C4E8B.png

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dhosting słyszałem różne opinie chociaż nie korzystałem nigdy z ich usług ale wydaje mi się ,że pod rozwiązania ecommerce najważniejsza jest stabilność i dostępność a nie możliwości skalowania zasobów - tym bardziej pod woocomerc'a z 1 produktem. Ja poleciłbym www.mydevil.net albo jeśli masz troche więcej wiedzy jak wszystko "poustawiać" to VPS z ovh.

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rzepson napisał:


Odwiedzając ich stronę trafiłem na niespodziankę 😂

6608557E-765B-4BFD-8D34-12432E3C4E8B.png

 

Hej @rzepson, hmmm, dziwne że trafiłeś na taki problem. Podrzuć na prv dokładny czas i datę występowania, bo na screenie nie ma daty, skorelujemy z logami i zerkniemy na to. Tymczaseem załóż konto i przetestuj sobie, tak zawsze najłatwiej ocenić. Przy Twoich aktualnych potrzebach jestem przekonany, że nie będzie to wysoki koszt roczny, zwłaszcza jeśli chcesz korzystać z LSCache.

 

Siłą i ideą Elastycznego Web Hostingu jest nie tylko stabilność, ale wspomniania możliwość skalowania. Nie płacisz za pusty przebieg, że tak powiem, tylko za faktyczne wtkorzystanie zasobów. Model rozliczeniowy podzielony jest na dwie części – stała baza o określonych parametrach rozliczana rocznie + pay-per-use za wszystko to, co wykorzystasz ponad tę bazę. Skalowanie działa automatycznie w górę i w dół dostosowując parametry usługi do aktualnych potrzeb strony. Dzięki temu niezależnie czy dziś masz mały ruch i 1 produkt, a jutro będziesz mieć ich 300 i o wiele, wiele większy masz jedno rozwiązanie, które dostosuje się do potrzeb, zamiast martwić się o to, czy wykupiony VPS Ci wystarczy. ;)

Serio, przetestuj, odezwij się do naszej Ani na [email protected] lub wejdź na stronę i napisz na czacie, Ania podpowie, doradzi i wymyślimy to tak, żeby było dla Ciebie jak najkorzystniej. 😎

 

PS nasz dPanel ma prostą integrację z Cloudflare, jedno kliknięcie i pach, to też się przyda. 

Edytowane przez dhosting.pl
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kolopik napisał:

Dhosting krążą różne opinie nawet ostatnio mój klient miał z nimi problem i się wyniósł. 

 

O każdej firmie można powiedzieć w ten sposób, nie zna życia, kto nie musiał mierzyć się z jakimiś rezygnacjami i migracjami na inne platformy. No chyba, że ma kilku klientów i to jest rodzina, chociaż i tutaj miałbym wątpliwości.  ;)  Różnica polega na skali, po tym można ocenić firmę, nie po pojedynczych przypadkach, które są naturalnym procesem i – zwyczajnie – codziennością każdej firmy. Walczymy o każdego klienta, choć przy tej skali prowadzonego biznesu to szalenie trudno, ale nawet najlepszym nie udaje się zatrzymać wszystkich. Miejmy tego świadomość i polecajmy dowoli, przekonujmy do siebie, ale nie uciekajmy się do zagrań ogólnikami bez kontekstu. 🤔

 

@rzepson, potestuj, przekonaj się, sprawdź, jeśli masz jakieś pytania, będziemy do dyspozycji. 😎

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam temat. Co polecacie pod WooCommerce obecnie? Będę stawiał sklep z max. setką produktów. CyberFolks odjechali z cenami, poza tym widzę, że we wszystkich wariantach (pod WP) oferują jedynie 1 GB Ramu. MyDevil.net wygląda dobrze, Hitme.pl po promocji ma porównywalną ofertę (przynajmniej na papierze). Coś innego ewentualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.