Skocz do zawartości
Zgred

[szukam] serwer dedykowany + administracja

Polecane posty

Szukam serwera dedykowanego:

• ze wsparciem
  • z panelem DA (cpanel Mnie nie interesuje).
  • potrzebuję przenieść 29 kont na DA (dwa ciężkie konta a reszta to w zasadzie kilkustronicowe strony. Uwaga: jedno z kont chyba wymaga jeszcze php54)

Budżet 300-400 zł netto / miesięcznie, dyski SSD (120GB wystarczą), 16-32GB RAMu, duzy procek [min. 4 rdzenie]

Niskie: TTFB pod Google ;)

Administracja: po stronie dostawcy ale raczej bardzo rzadko marudzę - coś w stylu raz na kwartał coś potrzebuje.

Zależy mi na tym aby na początku zmigrowac mi konta na nowy serwer - nie mam czasu na zajecie się tym samemu.

Kontakt na PW lub na info@zgred.pl :)

Napisano (edytowany)

ovh w WAW - szybkie serwery, niska cena - gorzej z supportem (chociaż i tak lepiej niż jeszcze dwa lata temu - telefonicznie nie zawsze da się uzyskać pomoc a na odpowiedź zgłoszenia trzeba czasem trochę poczekać - mi nie zdarzyło się nigdy więcej niż na drugi dzień ale słyszałem opinie ,że czasem nawet po kilka dni można czekać :) ale nie wiem na ile to jest "świeże" i prawdziwe. Na pewno ostatnimi czasy dużo poprawił się ich support.  Ja dedyka w polskim DC mam już drugi rok i nie pamiętam aby chociaż raz z nim był jakiś problem  - dostępność dosłownie na poziomie równym 100% - no po za początkiem otwarcia DC (wtedy jeszcze oferta discovery dla testerów) - wtedy rzeczywiście były różne historie ale to tak zawsze gdy coś otwiera się nowego, wychodzi wiele rzeczy - a wszystkie zostały rozwiązane. Licencja DA płatna jedynie co miesiąc w wysokości bodajże 50zł - albo po prostu wykupienie własnej jednorazowo i zainstalowanie (no ale koszt w wysokości bodajże 300dolców nie jest mały) .

albo webh.pl - niedawno wprowadzili dedyki w swojej ofercie - nie mam tam co prawda dedyka jak  przypadku OVH ale cena jest bardzo przystępna a parametry bardzo atrakcyjne - natomiast sama obsługa w webh stoi na wysokim poziomie (bynajmniej w sprawie VPS czy hostingu który akurat tam posiadam więc nie wyobrażam sobie aby z dedykami było inaczej:) ) dodatkowo możesz wykupić licencję DA za jednorazową opłatą bodajże 300 zł. Jeśli się zdecydujesz na webh to co prawda tylko jednorazowo ale możesz użyć kodu: PROMO4465  :)

Są jeszcze dedyki w przystępnych cenach od H88 ale nie polecam tej firmy i żadnej ich marki .... a wręcz przeciwnie, jak najdalej od nich :)

Oferty które jeszcze warto przejrzeć (ale nie moge polecić osobiście bo po prostu z nich nie korzystałem  - ale byłbym w stanie im zaufać po wrażeniu jakie robią i opiniach jakie słyszałem :) )

https://www.artnet.pl/serwer-dedykowany

https://centrumdanych.assecods.pl/

https://www.sprintdatacenter.pl/

https://www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane

no i oczywiście www.atman.pl - ale umowa roczna (co jak dla mnie jest dużym minusem)

W wszystkich wypadkach musisz administrować sam lub wynająć administratora  - chociażby jednorazowo.

Jeśli konieczne chcesz serwer z stałą administracją to jedyne co przychodzi mi na myśl to https://hostmark.pl - zmieścisz się w budżecie i parametrach. Co więcej, Marka i ekipe możesz spotkać tutaj na forum :). Osobiście miałem przyjemność współpracować z nim co prawda spory czas temu ale mam same pozytywne wspomnienia -  wsparcie i obsługa na najwyższym poziomie :)

Edytowano przez Rafiki

14 godzin temu, Zgred napisał:

Administracja: po stronie dostawcy

VS

10 godzin temu, Rafiki napisał:

W wszystkich wypadkach musisz administrować sam lub wynająć administratora  - chociażby jednorazowo. 

A Ty polecasz OVH  .... zwłaszcza OVH nie świadczy administracji wcale, a na kontakt / odpowiedz z BOK czeka się często długimi dniami ...

@Rafiki rozumiem Twój post ale dobrze by było gdybys mój tez uważnie przeczytał. Szczególnie w kwestii o której napisał @Mion 💝

Napisano (edytowany)

@Mion - chyba trzeba się cofnąć do podstawówki .... Panowie, polecam czytać do KOŃCA i z zrozumieniem !

koniec eot.  mimo wszystko pozdrawiam :)

Edytowano przez Rafiki
  • Haha 2

Wydaje mi się że starczył by ci mocniejszy VPS + poszukanie firmy do administracji tym.

Ale jeśli dedyk to polecić mogę hostmark  , są elastyczni. Będziesz zadowolony.

ref

• Lubię 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.