Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Serwer WWW z AntiDDOS


krzysiekn

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Z racji, że w firmie stawiamy sklep internetowy na nowym skrypcie (prestashop) i tenże sklep będzie teraz działał "bardziej globalnie" poszukuję serwer stricte WWW z pocztą mail.

Czego wymagam?

  • Mail z antyspamem - to wiadomo o co chodzi
  • Zmiana wersji PHP dla domeny
  • Dyski SSD/NVMe czy coś takiego dla serwera mysql oraz WWW (strona ma chodzić szybko, maks. czas ładowania skryptu to 1 sekunda)
  • AntiDDOS a nie jak 90% firm hostingowych ma, że strony u nich idzie wywalić w 10 sekund (home.pl przykładowo odpada)
  • Możliwość łatwego i bezproblemowego skierowania np. 5 domen na jeden katalog pełniący funkcje "public_html" -> taki panel jak DirectAdmin odpada ;)
  • Możliwość integracji z CloudFlare

Zależy mi, żeby był prosty panel przede wszystkim bo ja tylko ustawię go na początku a obsługiwać go będzie inna osoba.

Mamy aktualnie usługę w dhosting.pl ale jednak potrzebuję czegoś bardziej stabilnego a uptimerobot mi podpowiada, żeby jednak tutaj Was spytać o oferty innych firm :)

Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mrViperoo napisał:

Jak masz mieć ddosy to shared odpada, nawet bym nie polecał (bo zablokują). 

 

Mogę przygotować ofertę opartą o VPS z osobnym, wygrzanym serwerem mail. Jeżeli byś był zainteresowany, zapraszam pw. 

Myślałem nad blazingfast.io, bo tam jak sobie kiedyś testowałem mają dobrą ochronę lecz wątek po to jest żebym poznał oferty firm hostingu "shared" o których nie miałem pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.