Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Bramka SMS


spex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie, czy możecie polecić jakaś bramkę SMS? Wiem, iż pierwsze co przychodzi do głosowy to sms api, ale czy jest coś innego sensownego? Teraz szukając czegoś trafiłem jeszcze na smslabs.pl - ktoś korzystał?

 

Co potrzebuję:

- konto pre-paid, docelowo post-paid, ale na etapie dev potrzebuję pre-paid.

- możliwość korzystania z swojego numeru sms (możliwość odbierania wiadomości) - z tego co widzę, najczęściej nazywa się to sms 2-way

- możliwość ustalenia swojego identyfikatora tekstowego, jeśli to nie będzie sms 2-way (nie chcę się podszywać pod inne numery, więc potrzebuję tylko identyfikatora tekstowego)

- coś pewnego, co będzie działaś "szybko" nie zasadzie, iż "zlecony" sms zostanie wysłany po kilku minutach czy godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to odpowiedź bezpośrednio na Twoje pytanie ale jeżeli chcesz mieć SMSy praktycznie za darmo i nie na masową skalę to mogę polecić smstools + modem z kartą SIM. Co prawda trzeba trochę porzeźbić ale da się wszystko ogarnąć i SMSy masz po kosztach.

 

Co do samego API pewnie wziąłbym to co najtaniej wyjdzie wpisując w Google frazę sms api więc raczej nie pomogę ;)

Edytowane przez Borian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.