Skocz do zawartości
Damianoo

object / iframe zmiana css

Polecane posty

Hej,

Wie ktoś może jak wpłynąć na klasę / div css w stronie, którą sobie umieszczamy na swojej stronie poprzez object / iframe  ?

Jeżeli strona w iframe pochodzi z innej domeny, to ze względów bezpieczeństwa żadna przeglądarka nie pozwoli ci modyfikować jej zawartości czy wyglądu.

A jeśli pochodzi z twojej domeny, to masz przecież pełne możliwości edycyjne.

Doskonale o tym wiem.

Dlatego pytam się w jaki sposób można własnym stylem css wymusić zmianę w css na tej stronie poprze iframowanie jej u siebie.

Są jakieś triki w google, które znalazłem ale coś nie działa...

Możesz zrobić proxy iframe i wstrzyknąć własne style. Tylko tutaj zamiast przeglądarka użytkownika to pobierał by twój backend (np. php).

2 minuty temu, mrViperoo napisał:

Możesz zrobić proxy iframe i wstrzyknąć własne style. Tylko tutaj zamiast przeglądarka użytkownika to pobierał by twój backend (np. php).

Hmmm a jakiś przykład?

Co za stronę/treść osadzasz w iframe?

Ogólnie ja tak robię dla mail w kliencie webowym. Zamiast wyświetlać normalną treść maila (html, obrazki itp) to zmieniam np. w obrazkach src aby nie pobierał z remote.

Ogólnie musisz dodać dodatkowy routing np.

/iframe/proxy/https://google.pl

I jak ktoś pod to wejdzie to pobierasz zawartość np.  file_get_contents na adres. Nie wiem jak z stylami czy innymi zewnętrznymi sprawami.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.