Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Zarządzanie dokumentacją


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W jaki sposób zrealizować następujący scenariusz :

 

  1. Rejestruję dokument (word / pdf)
  2. System wysyła informację do określonej grupy osób o nowym dokumencie, z którym należy się zapoznać
  3. Adresaci otrzymują informację mailową o konieczności zapoznania się z nowym dokumentem, wraz z linkiem do niego 
  4. Osoba rejestrująca dokument mam możliwość sprawdzenia, kto odczytał dany dokument.

 

Jest to oczywiście w dużym skrócie, być może ktoś spotkała się z takim rozwiązaniem.

 

Dziękuję za wszelkie wskazówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można użyć do tego nawet aplikacji phplist, pytanie tylko czy to nie za wiele jak na Twoje potrzeby. Możesz tam określić kto ma otrzymać maila z załącznikiem/określoną treścią, a potem masz możliwość podejrzeć kto z odbiorców kliknął w link(i) zawarte w mailu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.03.2018 o 19:03, theqkash napisał:

Teoretycznie można użyć do tego nawet aplikacji phplist, pytanie tylko czy to nie za wiele jak na Twoje potrzeby. Możesz tam określić kto ma otrzymać maila z załącznikiem/określoną treścią, a potem masz możliwość podejrzeć kto z odbiorców kliknął w link(i) zawarte w mailu.

 

 

Zainstalowałem i skonfigurowałem phpList, wysłałem pierwszy mailing, możesz mnie nakierować w którym miejscu znajdę informację kto odczytał / kliknął w zamieszczony link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Robert napisał:

Zainstalowałem i skonfigurowałem phpList, wysłałem pierwszy mailing, możesz mnie nakierować w którym miejscu znajdę informację kto odczytał / kliknął w zamieszczony link ?


Klikasz przycisk statystyk na liście wysłanych kampanii i tam klikasz w wartość liczbową w wierszu Opened

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może komu się przyda, brak w nim wprawdzie opcji kto nie kliknął, ale jest możliwość sprawdzenia kto nie otworzył :

 

https://resources.phplist.com/plugin/campaignstatistics

 

Chyba, że ktoś z użytkowników potrafi taką opcję dodać do tego pluginu ?

 

A i ten plugin być może komuś się przyda, przy jego pomocy można wysyłać ponowny mailing do osób które nie otworzyły wiadomości lub nie kliknęły w załączony link - oraz wiele więcej ... :) 

 

https://resources.phplist.com/plugin/segment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.