Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Mały problem z telefonem


Incls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj rano podczas próby włączenia telefonu otrzymałem informacje: "Firmware Update, Do not unplug the USB connection until the prcoess is complete 910K B100          0%". Po podłączeniu telefonu do PC i zainstalowaniu ze strony producenta sterowników do telefonu (na wszelki wypadek) i LG Bridge oraz LGMobile Support Tool nic się nie rusza. Drugi program nie działa natomiast pierwszy ten LG Bridge po przejściu do opcjiaktualizacja oprgoramowania wykrywa telefon, wyświetla informacje, że jest dostępne nowe oprogramowanie, wyświetla model (LG-K420n - porparnie) lecz po kliknięciu start, akcpeptacji etc przechodzi przygotowanie komputera, pobieranie aktualizacji i na początku wszystko było ok pobierało instalowało, dochodziło do 99% na telefonie i się restartował natomiast na komputerze cały czas mam informacje o instalacji (raptem 80% na PC a na telefonie juz 99) oraz ten sam ekran co na początku, oraz dodatkowo informacje w tej aplikacji "Aktualizacja została nagle zatrzymana. Aby zaktualizować, kliknij [start] w [aktualizacja oprogramowania].

 

Ktoś coś poradzi może? W internecie nie znalazłem niczego co pomogło - ustawienia fabryczne (przynajmniej próba wejścia do nich) kończy się przejściem do takiego ekranu "Delete all user data (including LG and carrier apps) and reset all setigns?"

 

maxresdefault.jpg

 

Po czym znowu czarny ekran z "Firmware Update, (...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.