Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[CANDYHOST.PL] Darmowy webhosting PHP, PYTHON, NODE.JS


hustler0001

Rekomendowane odpowiedzi

Operatorem serwisu oraz Administratorem danych osobowych jest: Roman Szymczak Długa 96 Polanka Wielka

 

Przecież ten adres to jest szczerze pole .

Także obstawiam że te dane nie są prawdziwe .

Jak dla mnie to candyhost nie powinien istnieć . To jest raczej jedna wielka ściema a wakacje się kończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ksk napisał(a):

Operatorem serwisu oraz Administratorem danych osobowych jest: Roman Szymczak Długa 96 Polanka Wielka

 

Przecież ten adres to jest szczerze pole .

Także obstawiam że te dane nie są prawdziwe .

Jak dla mnie to candyhost nie powinien istnieć . To jest raczej jedna wielka ściema a wakacje się kończą ;)


Sprawdziłem sobie te adresy w kilku miejscach, ale wszędzie wygląda to na szczere pole i podpuchę. Poczytałem dodatkowo na forum Pecetowicz i tam wyszło, że poprzedni właściciel ma 16 lat, więc ten nowy pewnie nie wiele więcej (albo tyle samo). Zdecydowanie wygląda to na projekt na wakacje robiony przez nastolatków. Firma, gdzie mają konto reseller, znajduje się z USA, polityka prywatności zawiera totalnie losowe dane, śliski temat tutaj widzę. Najlepsza sytuacja była z płatnymi planami bez rozliczania się z urzędasami 😂 Można sobie narobić spore kuku taką akcją, jeszcze dodatkowo w tak młodym wieku, ale cóż. Ja osobiście bym tam żadnych swoich danych nie zostawił, tym bardziej, że aktualny właściciel operuje przy takim typie "biznesu" swoim pseudonimem, tj. apapusmaksimus lub APAP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • theqkash zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.