Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

HestiaCP - kopie zapasowe


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Robert napisał(a):

Zarówno na serwerze na którym ta funkcjonalność działa, jak i na tym gdzie mam problem jest zainstalowany :  Debian GNU/Linux 12 (bookworm) + aktualizacje 

Miałem to samo na Debian 12  Co ciekawe przez chwile działało tylko właśnie nie pamiętam która wersja cos miesza. Zmienilem system na 11 i backup  dziala jest nadpisywany co 3 dni w moim przypadku. Hestiacp mam zainstalowana na VM w proxmox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja - mam dostęp do serwera mojego znajomego:

 

Hestia Control Panel v1.8.7
Operating System Debian 12.1 (x86_64)

 

Podpytałem trochę - to samo miał jak u ciebie i wcześniej u mnie backup był wykonywany lokalnie i nie potrafił usunąć poprzedniej zawartości, natomiast backup na ftp miał problem z połączeniem.  Zostało wybrane rozwiązanie od Backblaze a tam jest 10GB za free i nadpisywanie działa od prawie miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybszą drogą byłoby utworzenie tematu na forumku hestii ze wskazanym problemem, jest tam dużo ludzi chętnych pomóc. Osobiście od zawsze z hestii korzystałem/korzystam na ubuntu lts więc co do tej teorii, że powodem może być distro to nie mam pojęcia. Najlepiej Ci doradzą devi z ich forumka, autor forka sam czasami się wypowiada w tematach, więc dostaniesz fixa z pierwszej ręki:)

Edytowane przez sempre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sempre napisał(a):

Najszybszą drogą byłoby utworzenie tematu na forumku hestii ze wskazanym problemem, jest tam dużo ludzi chętnych pomóc. Osobiście od zawsze z hestii korzystałem/korzystam na ubuntu lts więc co do tej teorii, że powodem może być distro to nie mam pojęcia. Najlepiej Ci doradzą devi z ich forumka, autor forka sam czasami się wypowiada w tematach, więc dostaniesz fixa z pierwszej ręki:)

 

Tak właśnie zrobiłem, czekam na info z forum HestiaCP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet "system" jest domyślnie podpięty pod konto admin, ustawiona tam jest 1 kopia - nie działało kasowanie starych ...

Dodałem nowy pakiet, ustawiłem 2 kopie - to samo, nie kasują się kopie

 

Dopiero po ponownej instalacji OS wyłączając w panelu VPS "ulepszone funkcje automatyzacji chmury i zabezpieczeń" - kopie zapasowe działają prawidłowo.

 

@l3szcz na chwile obecną problem rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.