Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Poszukuję serwera VPS z dobrym zabezpieczeniem anty-DDoS w Polsce - jakie firmy hostingowe oferują najlepsze rozwiązania w 2023?


Sevence

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję serwera VPS z bardzo dobrą ochroną anty-DDoS, najlepiej w Polsce. Która firma hostingowa ma obecnie najlepsze zabezpieczenia anty-DDoS? Niedawno miałem nieprzyjemne doświadczenia z pewną firmą H****, która podczas ataków o niewielkiej intensywności, około 2-5 Gbps, zablokowała mój serwer i poinformowała mnie, że nie będą świadczyć dla mnie usług, ponieważ ataki stwarzają zagrożenie dla ich infrastruktury. Dlatego poszukuję firmy, która zapewni mi dobre zabezpieczenia, a w razie problemów nie zawiesi serwera. Mój budżet to około 200 PLN miesięcznie, a na serwerze hostuję tylko forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdź naszą ofertę, dużo inwestujemy w ochronę DDoS opartą o wiodącego operatora Arbor NetScout i jesteśmy w stanie wystawić coś ciekawego pod twój case 😊

Ruch czyścimy lokalnie w Polsce zatem nie trzeba obawiać się o kwestie RODO, nie używamy zagranicznych scrubbing center. Posiadamy platformę TMS w serwerowni.
Daj znać pod --> Kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@updata Szkoda, że dopiero teraz zaproponowaliście oferte bo zapewne wybrałbym wasze rozwiązanie. Aktualnie postawiłem na OVH, zainwestowałem w Administratora, który odpowiednio skonfigurował środowisko i jestem zadowolony. Nie mniej oferta wygląda zachęcająco teraz trochę żałuje że nie pojawiła się wcześniej, pozdrawiam. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sevence napisał(a):

@updata Szkoda, że dopiero teraz zaproponowaliście oferte bo zapewne wybrałbym wasze rozwiązanie. Aktualnie postawiłem na OVH, zainwestowałem w Administratora, który odpowiednio skonfigurował środowisko i jestem zadowolony. Nie mniej oferta wygląda zachęcająco teraz trochę żałuje że nie pojawiła się wcześniej, pozdrawiam. 


W razie gdybyś chciał się migrować daj znać. Dziękujemy za sprawdzenie naszej oferty 😀

Dobrego dnia!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.