Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hosting dla Wordpress


ancoer2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

potrzebny mi jest hosting do prowadzenia działalności zarobkowej. Zajmuję się afiliacją i aktualnie prowadzę dwie strony. Zamierzam stworzyć jeszcze 2 strony czyli razem 4 strony na CMS Wordpress. 

Każda strona to niecały 1GB plików wraz z pocztą. Chcę serwer Apache nie LiteSpeed.  Obecnie to mam na 2 hostingach a chcę mieć wszystko na jednym. Z racji tego, że to działalność 1osobowa i wszystko robię sam i na wszystkim się znam trochę to mam też kilka pytań. 

Chciałbym to tak skonfigurować aby każda domena (com i pl) była przypisana do jednej instalacji (folderu z Wordpressem) na hostingu. Każda strona to inna branża i nie chciałbym aby to kolidowało jakoś z SEO.  Co polecacie w takim wypadku aby mi to działało w ten sposób i sobie nie namieszał, bo wreszcie po 4 miesiącach zaczęło to generować zysk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Hoste.pl na pakiet Serwer Plus i 14 dniowy niezobowiązujący test.

Również spełniamy opisane wymagania i zakładam, że spodoba Ci się, że w cenie dostaniesz też:
- SSL Let's Encrypt dla każdej strony powiązanej z kontem,
- darmową pomoc w przeniesieniu obecnych usług do nas.

Specyfikacja proponowanej opcji: https://www.hoste.pl/hosting/serwer-plus
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.