Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Dedyk z dobrą filtracją DDoS.


/dev/null

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, obecnie mam dedyka w OVH z serii RISE, hostuje na nim głównie grę na protokole UDP i czasem zdarzają się problemy z filtracją ataków. Przez 2-3sekundy wpada na serwer pełna siła ataku, po załączeniu filtrów faktycznie część jest filtrowana, ale jakiś % trafia i obciąża CPU dosyć znacznie. Zdarzają się także dziwne problemy sieciowe - serwer dostaje 'czkawki' i nie wpadają ani nie wychodzą z niego pakiety - to jest najbardziej niepokojące dla mnie. Rozmyślam zmianę maszyny, to też przy okazji chciałbym ulepszyć to co mogę - także teraz kwestia taka - w ovh interesują mnie parametry serwera INFRA-2 z xeonem E-2288G, lecz tutaj filtrowanie jest domyślne, a domyślam się że do gry po UDP przydałby się firewall GAME - być może się mylę i ten domyślny wystarczy? Ostatnio naczytałem trochę o Cloudflare Magic Transit, byłby sens wtedy kupienia VPS z takim IP i stworzenie tunelu? A może jakieś inne propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Matix8981 napisał:

Proponuje napisać do supportu OVH z prośbą o włączenie filtracji typu GAME dla serwera wraz z przygotowanymi już portami(usługa - port). Jaka gra?

O, byłoby fajnie jeśli naprawdę oferują możliwość podpięcia filtracji GAME dla zwykłego serwera z gamy INFRA. Gra to MTA:SA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, /dev/null napisał:

O, byłoby fajnie jeśli naprawdę oferują możliwość podpięcia filtracji GAME dla zwykłego serwera z gamy INFRA. Gra to MTA:SA.

Jest możliwość, tylko konfiguracja odbywa się wyłącznie poprzez tickety(nie ma opcji w panelu).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.