Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[SERWER] Nowy serwer pod sklep ok 30k produktów


willson

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję serwera pod sklep z autorskim CMS

 

W sklepie na chwilę obecną mam ok 12 tyś produktów. Docelowo ma być maksymalnie do 30 tyś produktów i ewentualnie dodatkowy sklep z 300 produktami.

 

Szukam stabilnego rozwiązania z administratorem ze strony operatora usługi.

W tej chwili sklep miesięcznie generuje ok 100 odwiedzin dziennie, ale docelowo będzie ok 500 ( z powodu wyłączeń serwera straciliśmy sporo klientów)

STATYSTYKI MIESIĘCZNE (obecne zużycie):
TRANSFER: 120 GB
POJEMNOŚĆ: 30 GB

Szukam ciekawego rozwiązania, abym mógł spać spokojnie nie zastanawiając się czy strona jeszcze się wyświetla czy już wisi

 

Nie wiem jaką kwotę powinienem wydać. Nie znam obecnych rozwiązań. Czekam na ciekawe pomysły. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie mam pojęcia w co zainwestować. Nie wiem też czy CMS jest dobrze zoptymalizowany. Nie znam się na tym i nie chcę znać. Potrzebuje doradztwa, nie koniecznie za darmo. Sklep mam od firmy infoserwis (bestseller) https://www.internetowesklepy.org/   ( TO nie JEST REKLAMA). 

Z różnych opinii proponowano mi i VPS i dedykowany , a także najzwyklejszy hosting www na OVH (sugerowano abym przerzucił tu sklep na tymczasową domenę i potestował )

Więc trochę jestem w kropce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.