Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Hoseo.pl - pytanie o hosting


SitePromotor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Słuchajcie mam pytanie, kto zna i korzysta z Hoseo? Jestem z nimi od 5 może 7 lat. Było wszystko ok, aż do tego roku, gdzie zaczęły się cyrki.

Nie można się do nich kompletnie dodzwonić, telefonów albo nie odbierają, albo nie działają. Na maile potrafią odpowiadać z tygodniowym opóźnieniem o ile w ogóle odpowiedzą.

Wysłali mi FV do zapłacenia, którą opłaciłem 16.09 a 26.09 mi blokują za nią konto, gdzie pisałem im że FV została opłacona.

Wcześniej nie wiadomo dlaczego zablokowali moje IP i nie mogłem się logować do DA bo mnie serwer nie wpuszczał, pisałem, monitowałem, niby coś robili, ale nic nie zrobili.

Najgorszy w tym wszystkim jest brak kontaktu. Nie ma absolutnie szans na szybkie załatwienie czegokolwiek.

Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?

Czy ktoś ma jakiś działający namiar na kogoś z pracowników Hoseo z kim można normalnie porozmawiać i sprawnie wyjaśnić sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Domena hoseo.pl nie została opłacona, pewnie daltego nie działa 🙂 

 

Zgodnie z informacją z http://web.archive.org/web/20180828203431/https://hoseo.pl/kontakt

 

HOSEO IT marka należy do:

SEOWAY Sp. z o.o.
SEOWAY Sp. z o.o.

ul. Rakowiecka 34/2
02-532 Warszawa

NIP: 5223003908
REGON: 146539579
KRS: 0000458459

Kapitał zakładowy: 1 750 000 zł

Konto bankowe:
Alior Bank
59 2490 0005 0000 4530 4711 5412

Telefon i kontakt:
Od 9:00 do 16:00 - +48 (22) 35 46 126

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.