Skocz do zawartości

The I

Użytkownicy
 • Postów

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia The I

Doświadczony

Doświadczony (5/14)

 • Pierwszy post
 • Rozmówca
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

 1. The I

  Opinie o nazwa.pl

  Czy może się ktoś podzielić opinią o cloud hosting w nazwa.pl https://www.nazwa.pl/wordpress/ ? :)
 2. Cześć! Aktualnie jesteśmy na dhostingu, ale szybkość naszej strony nie jest najlepsza. Już pomijając optymalizację WWW, zastanawiam się, czy szukać czegoś innego z szybszymi dyskami NVMe, co mogłoby przyśpieszyć odwiedzanie dwujęzycznej strony tematycznej z tysiącami artykułów? Teraz korzystamy z Wordpressa. Ilość wtyczek jest raczej minimalna. Używamy też Elementora i WPML, co na pewno ma przełożenie na szybkość strony. Trudno będzie z tego zrezygnować, aby tworzyć efektowne strony i szablony z pomocą grafika, i bez programistów, co też zawsze podnosi koszty i wydłuża czas robienia czegokolwiek. A migracja na coś innego z Elementora do defaultowego Gutenberga, mogłaby wywołać u mnie zawał finansowy. Parametry DH mamy podwyższone do 3Ghz CPU i 3GB Ram. Jest to spoko wartość z zapasem - według wykresów DH. Dlatego może dadzą nam coś szybsze dyski, skoro parametry są wystarczające? Ważne jest też wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów i stabilność serwerów oraz poczty!, a także lokalizacja serwera w naszym regionie - głównie Polska i okolice. Używamy Cloudflare do keszowania oraz LiteSpeed Cache - wtyczka pod Wordpressa. DH wspiera też Redis, lecz nie testowaliśmy jeszcze tego rozwiązania.
 3. Wybraliśmy już ofertę. Dziękuję wszystkim za nadesłane propozycje.
 4. Przy okazji czy lepiej jest mieć np. 2xCPU 8 rdzeniowy czy jeden cpu 16 rdzeniowy?
 5. Teraz tam mamy i nie bardzo chcemy zostać.
 6. Szukamy serwera dedykowanego pod wirtualizację i dużą ilość operacji na dysku. Najlepiej coś z 16Core (albo 2x8core), 128GB ram i dysk NVMe (koniecznie!). Cena to około 1000zł brutto m-c. Z budżecie mieścimy się w OVH w ofercie Raise4. Czy jest jeszcze coś, co polecacie?
 7. Wczoraj, ale było zajęte. Dziś rano wystawiłem tiketa. W sumie schodzimy z tematu i chyba nie powinniśmy dalej pisać o moich doświadczeniach z prividerem. Ale skoro zaoferowali swoje usługi i wypróbowałem, więc od razu napisałem opinię
 8. Nie wiem czy aż kilkanaście. Może był problem przy konfiguracji IMAP i wtedy przy wielu próbach zablokowało adres IP, ponieważ z innego działa przez VPN. Ale żeby support od 8 rano nie odpowiedział w kwestii dosyć istotnej, jakiej jest dostęp do e-mail... Jest źle ze wsparciem technicznym. Raczej nie będę korzystał z waszych usług. Był to dobry test na dłuższą współpracę i podejście do klienta.
 9. @Marekxbx Od godziny właśnie mamy u was pocztę. I nie minęła godzina, a wszystko padło pod h2.hitme.pl/* Nie ma dostępu do DA oraz nie działa poczta przez WEB oraz IMAP.
 10. Znam ten artykuł. Wiem też, że Google ma dostęp do skrzynek pocztowych, co też wyraźnie zaznacza w swoim regulaminie. Może profilować reklamy w poczcie i analizować maile. Szyfrowanie i bezpieczeństwo nie ma tu nic do rzeczy, skoro mail przelatuje przez serwery google.
 11. Czy możecie podzielić się doświadczeniem, gdzie kupić usługę zaparkowania poczty ze zwykłym hostingiem? Potrzebuję min. 10GB na pocztę i jak na razie zastanawiam się nad ofertą smarthost.pl Premium-SSD-WWW albo nad W2GB w Linuxpl. Raczej nie jest ważne, przez kogo będzie obsługiwana poczta, ale kto ma według was dobre zabezpieczenia anty-spamowe w cenie jak za hosting.
 12. Gdzie macie centrum danych?
 13. A co z gwarantowanymi zasobami? I resztą punktów.
 14. Czyli klient nie ma możliwości samemu dokonać kopii. Musi pisać do supportu i czekać. Czyli nie spełniacie wymagań.
 15. Czy klient ma możliwość wykonywania kopii zapasowej bazy w dowolnym czasie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.