Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Wsparcie phar na hostingach współdzielonych


Fizyda

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczam, że nie szukam hostingu i nie interesują mnie oferty. Pytanie jednak w dość dużej mierze kierowane do firm dlatego ten dział najbardziej mi odpowiadał.

 

Chcę się dowiedzieć/zbadać jak wygląda kwestia możliwości wykorzystania phar w większości przypadków hostingów. Domyślnie jest włączone, pytanie jak to wygląda na hostingach współdzielonych. Gdzieś się spotkałem z informacją o luce w tym module i możliwości wstrzyknięcia kodu. Jak wygląda sytuacja w waszych firmach, bądź z jaką sytuacją spotkaliście się w swojej przygodzie z firmami hostingowymi?

 

Pytanie do użytkowników:

Jak wynika z Twojego doświadczenia, czy PHAR jest dostępny w większości hostingów, czy może jest rzadkością?

 

Pytania do firm:

Czy w swojej firmie macie włączony PHAR czy wyłączony?

Jeśli nie wspieracie go to czym ta decyzja jest spowodowana? - tylko krótkie infor typu: względy bezpieczeństwa; bo tak zdecydowaliśmy.

 

Po co mi to? Zastanawiam się czy warto brać pod uwagę deploy biblioteki w PHP właśnie przy pomocy phar w celu zmniejszenia ilości plików potrzebnych do wczytania w trakcie działania skryptu.

 

Jeśli ktoś nie chce się dzielić takimi informacjami publicznie to prosiłbym o informację na pw. Za wszelkie informacje z góry dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.