Skocz do zawartości
Mega

LFD - sendmail_path=/usr/sbin/sendmail

Polecane posty

Cześć, może mi ktoś powiedzieć, wytłumaczyć o co chodzi z poniższym bo nie bardzo wiem czego i gdzie szukać i tym bardziej czy się przejmować tym.  Samo sendmail nie wygląda mi dobrze, ale może to po prostu jest spowodowane wzmożonych ruchem na serwerze, domenach przez userów lub boty ?

...
User:webapps PID:3592 PPID:13770 Run Time:125(secs) Memory:273068(kb) RSS:19200(kb) exe:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 cmd:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 -d sendmail_path=/usr/sbin/sendmail -t -i 
User:webapps PID:3931 PPID:13770 Run Time:100(secs) Memory:272424(kb) RSS:18984(kb) exe:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 cmd:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 -d sendmail_path=/usr/sbin/sendmail -t -i
...

lub bezpośrednio od usera:

User:bip PID:21776 PPID:28186 Run Time:56(secs) Memory:166828(kb) RSS:13696(kb) exe:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 cmd:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 -d sendmail_path=/usr/sbin/sendmail -t -i -f bip@NAME.DOMENA.pl -d sendmail_from=\"bip@NAME.DOMENA.pl\" -d open_basedir=\"/home/bip/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php71/lib/php/\" -d mail.log=\"/home/bip/.php/php-mail.log\"
User:bip PID:21781 PPID:28186 Run Time:56(secs) Memory:166828(kb) RSS:13696(kb) exe:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 cmd:/usr/local/php71/bin/php-cgi71 -d sendmail_path=/usr/sbin/sendmail -t -i -f bip@pp2.SUB.DOMENA.pl -d sendmail_from=\"bip@pp2.SUB.DOMENA.pl\" -d open_basedir=\"/home/bip/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php71/lib/php/\" -d mail.log=\"/home/bip/.php/php-mail.log\"

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.