Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Problem ze strona internetowa


woltren

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym wszystkich powitać. 

 

Mam problem ze strona internetowa, oczywiście moja.

Prowadzę sklep internetowy, od paru dni otworzyłem nowa witrynę i problem pojawił się ten sam co przy pierwszej stronie.

A mianowicie, przy pierwszej stronie dostawałem sam od siebie po 10 wiadomości na ta sama skrzynkę mailowa spam.

Nadawca i odbiorca był ten sam mój adres email. 

Zgłosiłem to u mojego dostawcy serwera który kazał osunąć mi plik którego jak nazłoć nie pamiętam. 

Problem się rozwiązał, ale problem pojawił się znowu ten sam gdy otworzyłem nowa stronę. 

Znowu dostaje spam z tego samego adresu email podpiętego pod nowa stronę.

Pytanie czy ktoś się włamał i jak rozwiązać ten problem.

wpisując moja stronę internetowa np. www.test.pl automatycznie przekierowuje na www.test.pl/pl

Ma dodatkowa domenę, czy tak powinno być.

Strona została zakładana na pojedyncza domenę (.pl)

Bardzo proszę o poradę.

 

Przykład wiadomości:

W wiadomości podany jest inny adres email. tak jak pisałem wiadomości dostaje ze swojego adresu.  

1.

Name: DoyleFuest
E-Mail: [email protected]
點子數位科技有限公司
(Tu był link do strony)

2.

Name: Brucewoups
E-Mail: [email protected]

Binary options farm out traders profit from evaluate fluctuations in multiple pandemic markets, but it's foremost to covenant the risks and rewards of these disputatious and often-misunderstood financial instruments. Binary options substantiate microscopic resemblance to traditional options, featuring discrete payouts, fees, and risks, as effectively as a unrivalled liquidity edifice and investment process (tu był link do strony)

 

 

 

Edytowane przez theqkash
Usunięcie spamlinków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, woltren napisał:

wpisując moja stronę internetowa np. www.test.pl automatycznie przekierowuje na www.test.pl/pl

Dzieje się tak gdy w Prestashop masz włączoną wielojęzyczność.

Jeśli to presta to spam pewnie dostajesz poprzez twój formularz kontaktowy na stronie. Pokaż nagłówki wiadomości. Doinstaluj moduł captcha.

Edytowane przez Tweedlex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.