Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Oddam za browara] Coolery, gry i inne...


Pawel_15

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na zbyciu trochę rzeczy które są w dobrym bądź bardzo dobrym stanie a które są mi zupełnie zbędne. Trochę szkoda tak wyrzucić z zimna krwią na śmietnik, wolę komuś oddać jeżeli może się przydać i posłużyć :)

 

1.) Cooler od procesora AMD Ryzen 9 3900X. Oryginalny, w pełni sprawny, potrafi robić dyskoteki świetlne (nie potrafi śpiewać i nie robi drinków 😃 ) Mam na zbyciu jako że zainstalowałem chłodzenie wodne. Oddam za tańsze wino.
2.) Cooler od procesora Intel i5 3750, LGA 1155. Nigdy nie zainstalowany, kupiłem większy, bardziej wydajny. Zalega mi od 2012 roku. Oddam za free.
3.) Gra Tropico 5. Jestem zwolennikiem utrzymywania klimatu pierwszej części gdzie mieliśmy typowy zimnowojenny klimat lat 50 na Kubie. Wizja postawienia na wyspie wieży tego... Eiffla/Ajfla... tej co stoi w Paryżu nie przekonuje mnie. Oddam za cygaro waniliowe.
4.) Gra z serii Europa Universalis II Wojna Światowa - strategiczna gra gdzie wcielamy się z szefa jednego z państw i prowadzimy je przez drugą wojnę światową. Nasi zawsze przegrywają chyba że gra się na kodach - wtedy można puścić tu i ówdzie atomówkę i mamy alternatywną historię świata 🙂 Oddam za free.
5.) Etui na płyty. Dostałem na 15 urodziny, nigdy nie używane, stan jak ze sklepu. Płyty wyszły z mody podobnie jak ja, życie. Oddam za free.
6.) Gra Traffic Giant Gold. Moja pierwsza gra jaką dostałem na zakupiony 3 tygodnie wcześniej komputer w 2001 roku. Jak ta tamte czasy mega dobrej jakości szata graficzna. Wcielamy się w prezesa firmy komunikacyjnej i organizujemy transport w mieście. Autobusy, tramwaje, SKM, kolej podwieszana i kolej magnetyczna. Spędziłem wieleset godzin na organizowaniu dobrze działającej komunikacji i liczeniu wirtualnych milionów. Całkiem przyjemne zajęcie 🙂 Gra pod słabsze komputery bądź emulatory słabszych procesorów. Za free 🙂
7. i 8.) Gra Battlefield 3 i Supreme Ruler 2010. Pierwsze to strzelanka której nie trzeba przedstawiać drugie to symulacja dowolnego państwa w Europie w dzisiejszych czasach. Jeżeli chodiz o strzelanki to jestem zdecydowanie zwolennikiem serii GTA. BF nie moje klimaty. Jedno i drugie oddam za free.
 
 

20210307_212019.jpg

Edytowane przez Pawel_15
Enter w edytorze nie chciał zadziałać.
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.