Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

VPS z Ochroną OVH Game


Pioters

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jakub napisał:

bungeecloud korzystałem miesiąc, ale jest problem że bardzo dużo jest restartów serwera.

 

omgserv cenią się, chętnie przygarną bym serwer do ~20 zł

Edytowane przez Pioters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _KrEdEnS_ napisał:

Jakiś większy konkrety podwód, że omijasz te dwa hostingi?

awHost dziwne zastosowanie firewalla, odcina mi większość połączeń wychodzące z serwera VPS po otrzymaniu ataku. Kontaktowałem się z supportem nie otrzymam od kliku dni konkretnej odpowiedzi.

 

lvlup posiadam aktualnie jeden serwer we Francji sprawuje się OK, a potrzebuję drugiego serwera do 20 zł w lvlup najniższa pułka cenowa zaczyna się od 25.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pioters napisał:

awHost dziwne zastosowanie firewalla, odcina mi większość połączeń wychodzące z serwera VPS po otrzymaniu ataku. Kontaktowałem się z supportem nie otrzymam od kliku dni konkretnej odpowiedzi.

 

lvlup posiadam aktualnie jeden serwer we Francji sprawuje się OK, a potrzebuję drugiego serwera do 20 zł w lvlup najniższa pułka cenowa zaczyna się od 25.90 zł

Do 20zł luknij na https://hosteam.pl/pl/vps filtracja też nie jest zła :bezkappy:

Ewentualnie https://www.gaming-serv.com/en/vps-game-ssd

Edytowane przez _KrEdEnS_
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hosteam blokuje w dziwny dla mnie sposób zwykle czynności - blokowane są podstawowe zeczy, łączenie się do drugiego serwera itp.

gaming-serv Zakupiłem tam serwer, miałem problem z RAMem, niby był ale "współdzielony" - poprosiłem o zwrot środków.

 

Słabo to wygląda, tak mało mamy na  rynku godne polecenia hostingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pioters napisał:

Hosteam blokuje w dziwny dla mnie sposób zwykle czynności - blokowane są podstawowe zeczy, łączenie się do drugiego serwera itp.

gaming-serv Zakupiłem tam serwer, miałem problem z RAMem, niby był ale "współdzielony" - poprosiłem o zwrot środków.

 

Słabo to wygląda, tak mało mamy na  rynku godne polecenia hostingu?

 

Mamy na rynku więcej. Jednakże Twój budżet to max 20 zł.

 

Ciężko jest oferować światowej klasy nie wiadomo co w tej cenie. 

 

Panowie wyżej dali tobie najlepsze rozwiązania w tej kwocie. Jak chcesz coś lepszego to zainwestuj te minimum 10 zł więcej miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pioters napisał:

Hosteam blokuje w dziwny dla mnie sposób zwykle czynności - blokowane są podstawowe zeczy, łączenie się do drugiego serwera itp.

gaming-serv Zakupiłem tam serwer, miałem problem z RAMem, niby był ale "współdzielony" - poprosiłem o zwrot środków.

 

Słabo to wygląda, tak mało mamy na  rynku godne polecenia hostingu?

Zawsze możesz dodać piątaka do pakietu PL na lvlup.pro (2GB PL KVM) i będziesz zadowolony. Co do HT no to po tych słynnych atakach na tsy :kekw: coś tam poprawili,  myślę, że kwestia ticketu i pokazania błędu by wystarczyła :).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.