Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

bateria do laptopa lenovo x220


Bartłomiej Bator

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzeb uje wymieć baterię stara już nie domaga, tzn. Ma problemy z samą elektryka nagle z 59% skacze do 7% i dziękuje.

 

Wypatrzyłem taką http://allegro.pl/bateria-green-cell-do-lenovo-thinkpad-x220-73wh-i6938166235.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTgxODI1NgAyODQ1ODAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=65426662-a089-4cc1-aac3-d5eff1e5ed03

 

Zależy mi na tej większej pojemności. Czy ten produkt jest warty uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego konkretnego laptopa więc nie wiem jak z tą konkretną baterią ale korzystałem z tego sklepu internetowego i mam baterie tej samej marki do acera. Po kilku miesiącach działa nadal idealnie, ma powiększoną pojemność i da się to odczuć (laptopt bez stresów np. przeglądanie neta nawet 5 godzin potrafi wytrzymać, na standardowej trzymał jakieś 2,5)

 

Swoją drogą próbowałeś przeprowadzać operację zamrażania starej baterii ?  Ja nie wierzyłem ale spróbowałem i działa :) Oczywiście odpowiednio "spreparowaną" ale możliwe ,że odratuje Ci to trochę starą baterie.  U mnie bateria która nie trzymała wcale (nawet 1 min) - teraz trzyma ok 10 minut :) zawsze coś. Podobno te które trzymają więcej "odratowują" się lepiej. Opis znajdziesz w necie jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie nie ma problemu z samą baterią tylko z jej elektroniką.

 

Trzyma około 40-50 minut.

Spada do 57% i nagle robi się 7%. Podłącze do ładowania i do 57% ładuje się w 15 minut jak odłączę od ładowania przed 57% to mogę korzystać aż się rozładuje do pełna. 

 

Więc z ogniwami jest jak najbardziej w porządku. Tylko nie wiem co z tą elektroniką mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.