Skocz do zawartości

wilniuk

Użytkownicy
 • Ilość treści

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuję, Panowie, utworzyłem zgłoszenie, zaczekam na reakcję supportu. Dobrego wieczoru.
 2. @theqkash, szczerze mówiąc - nie. Sądzisz, że może to coś zmienić w moim przypadku? Masz z nimi pozytywne doświadczenia?
 3. Mam od niecałego miesiąca VPS w webh i jestem zawiedziony. Korzystam z niego do programowania (docker, debugger itd.). Wcześniej przez rok miałem VPS w Mintshost i działał bez zarzutu nawet po wchłonięciu przez Hekko. Tutaj mam problemy tego rodzaju, że kiedy jestem podłączony do maszyny (zazwyczaj ponad 8 godzin dziennie), co jakiś czas serwer „zastyga” - jest problem z komunikacją lub maszyną. Łączę się przez MOSH, więc unikam wywalenia. Zdarzyło się też, że mnie wywaliło, a po ponownym podłączeniu się okazało się, że serwer został zrestartowany... Rozumiem, że wykorzystanie VPS do pracy zdalnej nie jest dla każdego - postawiony na nim serwer WWW lub poczty przeżyje bez problemu krótki restart czy chwilowe zahamowanie, ja jednak muszę poszukać czegoś innego lub wrócić do Hekko 😞 C.
 4. Dziękuję tym, którzy zareagowali pozytywnie na moją prośbę. Udało mi się dzięki temu ustalić najszybszych dostawców. W.
 5. Szanowni Państwo! Ceniąc Państwa czas piszę najpierw w skrócie: Proszę o zamieszczenie na dzień-dwa pliku testowego (100 MB, wygenerowane losowo) na Waszych maszynach VPS bym mógł przetestować transfer, trasę i opóźnienie z mojego miasta. Z góry dziękuję uprzejmie. Wyjaśnienie dłuższe: Potrzebuję VPS z KVM i Linux pod środowisko deweloperskie. Najczęściej będę się łączył z mojego miasta (Wilno, Litwa), więc chciałbym przetestować realny transfer do mnie i czas reakcji poszczególnych dostawców, centrów danych. W tym celu potrzebuję plików testowych na realnych maszynach bym mógł się przekonać u kogo będę miał zapewniony komfort pracy zdalnej. Ideałem byłoby gdyby dostawcy oferowali „Szkło powiększające” jak EDIS: https://pl.edis.at/. Niestety nie wszyscy chcą się „bawić” w udostępnianie plików testowych czy nawet podanie realnego IP do zbadania czasu reakcji i trasy pakietu. Liczę więc na Waszą pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas i zasoby serwera. Plik miałby być ok. 100 MB, wygenerowany losowo lub skompresowany by wyeliminować wpływ kompresji na poziomie protokołu na wynik pomiaru. Dobrze gdyby był dostępny przez jakieś dwa dni, by można było test powtórzyć o różnych porach dnia. Wygenerować go łatwo na Linuksie w ten sposób: openssl rand -out 100MB.bin $((100*1024*1024)) Protokół HTTP(S) lub (S)FTP. Na życzenie mogę podać adresy IP, z których będę się łączył. Parametry maszyny na tym etapie są sprawą mniejszej wagi, będzie to następny krok. Dziękuję serdecznie, Wilniuk.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.