Skocz do zawartości

Domeny.tv

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Domeny.tv w dniu 5 Czerwiec 2020

Użytkownicy przyznają Domeny.tv punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Domeny.tv Osiągnięcia

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

 • Dyskutant
 • Pierwszy post
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca
 • Rok z rootnode

Najnowsze odznaki

3

Reputacja

 1. Do końca sierpnia, co poniedziałek będzie można zarejestrować dowolną ilość domen w rozszerzeniu .eu na 1 rok za 1 zł netto! Jak tego dokonać? Wystarczy, że podczas składania zamówienia (w domeny.tv), w polu "dane abonenta domeny" wpisać dane firmowe, użyć kodu rabatowego “ZLOTO-WKAEU“ i oraz opłacić zamówienie. Zamówienie musi zostać opłacone tego samego dnia - liczy się moment zaksięgowania wpłaty. Podczas trwania promocji można zarejestrować nieograniczoną ilość nazw w rozszerzeniu .eu, w tym z polskimi znakami diakrytycznymi. Kod rabatowy aktywny będzie w poniedziałki od 00:00 do 23:59. Szczegółowy regulamin znajdziecie pod tym linkiem.
 2. Witamy! W tym wątku będziemy informować na bieżąco o naszych najciekawszych promocjach i gruntownych zmianach oferty. Obecnie w serwisie https://www.domeny.tv/ trwa wakacyjna promocja dla przedsiębiorców, w której możecie zgarnąć nagrody za rejestrację domen .eu. Przy zamówieniu minimum 3 domen .eu dorzucamy solidny lazy bag, a do minimum 4 domen .eu książkę - Biblię e-biznesu 3.0. Ponadto do obydwu nagród dodajemy voucher na hosting, ważny do końca 2021 roku, obniżający bazową cenę hostingu o 80% przy aktywacji na 1 rok. Promocja trwa do 18 sierpnia do godziny 23:00 lub do momentu wyczerpania nagród. Żeby wziąć udział wystarczy, że podczas trwania promocji podacie wyznaczony kod rabatowy i zarejestrujecie na dane firmy ustaloną liczbę domen w rozszerzeniu .eu. To znaczy: Dla nagrody 1 stopnia, czyli Biblii e-biznesu 3.0 i vouchera, będą to minimum 4 domeny .eu i kod rabatowy "WAKAC-JEZEU". Dla nagrody 2 stopnia, czyli lazy baga i vouchera, będą to minimum 3 domeny .eu i kod rabatowy "LAZYB-AGIEU". Nagrody wysyłane są kurierem do 7 dni od momentu wzięcia udziału w promocji. Cena rejestracji domeny .eu to 7,90 netto. Natomiast cena przedłużenia domeny .eu to 50,00 zł netto. Jedna osoba może skorzystać z promocji wyłącznie jeden raz, czyli wybrać nagrodę 1 stopnia lub nagrodę 2 stopnia - dalsze zamówienia nie będą brane pod uwagę. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie: https://promocja.mserwis.pl/regulamin-promocji-wakacje-z-domena-eu Zachęcamy do wzięcia udziału! Lazy bagi są bardzo solidne i potrafią utrzymać powietrze nawet do następnego dnia.
 3. Domeny.tv

  Koniec fachowcy.pl?

  Niestety nieszczęścia zdarzają się w każdej branży. Zdajemy sobie sprawę w jak trudnej sytuacji znaleźli się teraz abonenci serwisu Fachowcy.pl i pragniemy zapewnić im ciągłość działania domen. Oczywiście każdy z nich samodzielnie podejmie decyzję o wyborze nowego operatora.
 4. Domeny.tv

  Koniec fachowcy.pl?

  Kontaktujemy się w sprawie nagłego rozwiązania umowy przez NASK z rejestratorem Fachowcy.pl: https://dns.pl/newsy/rozwiazanie-porozumienia-z-Fachowcy.pl. Zgodnie z powyższą informacją, abonenci którzy byli obsługiwani przez serwis Fachowcy.pl powinni jak najszybciej przenieść obsługę domeny do nowego rejestratora. Na szczególną uwagę zasługują domeny, które posiadają status BLOCKED - nieopłacone na czas. Wszystkie takie domeny muszą zostać przetransferowane do 30 dni licząc od daty rozwiązania umowy: 2020.06.05. Jako rejestrator jesteśmy zadeklarowani do przyjmowania transferów z viNASK. Oznacza to, że każdy zainteresowany abonent może podać nas (Mserwis Sp.z o.o. sp.k.) jako nowego rejestratora. Żeby przenieść domenę do serwisu Domeny.tv potrzebny jest kod AUTHINFO, który w chwili obecnej można uzyskać tylko od rejestru domen polskich (NASK). Dokładna instrukcja jak to zrobić dostępna jest w linku: https://dns.pl/transfer_domeny_pl#vinask. Uzupełniając wniosek w polu Rejestrator należy podać: Mserwis Sp.z o.o. sp.k. Wniosek należy wysłać na adres: [email protected] Po zaakceptowaniu wniosku nastąpi przekazanie kodu AUTHINFO, który niezbędny będzie do przetransferowania domeny – https://www.domeny.tv/pomoc/transfer-domeny-pl. Jako rejestrator Domen działamy już od ponad 18 lat. Posiadamy największy wybór domen na rynku oraz w pełni pomocne Biuro Obsługi Klienta: https://www.domeny.tv/kontakt, które chętnie odpowie na wszelkie zaistniałe pytania. Jeżeli posiadają Państwo kopię strony internetowej jesteśmy w stanie wgrać ją na nowo na nasz hosting. Ponadto oferujemy pomoc w założeniu strony od nowa. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu. Zespół Domeny.tv
 5. Domeny.tv

  Domeny.tv

  Dzień dobry. Chcielibyśmy oficjalnie zdementować krążące plotki, jakoby firma Domeny.tv została sprzedana, prowadziła rozmowy w zakresie odsprzedaży innym podmiotom lub zmienił się jej właściciel. Administratorem usług jest firma MSERWIS, która istnieje na rynku od 2002 roku i ze względu na znaczący rozwój na przestrzeni ostatnich lat 1.02.2018 przekształciła się z działalności gospodarczej w spółkę funkcjonującą pod nazwą MSERWIS sp. z o.o. sp. k. Właścicielem firmy jest niezmiennie od 16 lat ta sama osoba. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 71 718 13 10 lub mailowy: [email protected] Zapraszamy do korzystania z naszych usług. :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.