Skocz do zawartości

reel

Użytkownicy
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Poważnie (to jest odpowiedź, lubię prostotę) A tak prywatnie- napisałem jak było, A to czy mi wierzysz czy nie to twój wybór, jakoś mi specjalnie nie zależy bez urazy To że miałem tam hosting tam kilka lat też o czymś świadczy(na+) A to że założyłem tutaj konto jest wynikiem, znalezienia innego hostingu przez to forum(nie będę podawał jakiego by nie stracić wiarygodności) z którego jestem zadowolony i w efekcie jakaś forma podziękowania dla forum swoją opinią.
  2. Poważnie, też mnie to zaskoczyło, ogólnie suport jest ok nawet bardzo ale coraz częściej można trafić na takie rodzynki, mnie już to nie dotyczy przeniosłem strony do innego hostingu.
  3. Przy przejściu z konta W5GB na WPRO przy generowaniu certyfikatu Let'Encrypt różnica jest taka że na VPro subdomeny trzeba dodawać jak nowe domeny w panelu lub zgłaszać mailowo do admina w W5GB i mniejszych przy przypisywaniu można to zrobić globalnie dla wszystkich subdomen. Wiem to po rozmowie z kompetentną osobą, niestety najpierw musiałem trafić na człowieka który nie miał o tym pojęcia. Wszystko skonfigurowane przeze mnie jak w pomocy co też mu przesłałem. Na pytanie to dlaczego nie działa odpowiedz: "bo sobie nie działa". Jestem klientem, też mam gorsze dni ale nie przenoszę tego na własnych klientów i tego samego oczekuję.
  4. Szkoda linuxpl.com miałem tam serwer 10 lat ale po tym jak łapki położyło H88 jest coraz gorzej cenowo/jakość. Helpdesk zawsze był na wysokim poziomie ale ostatnio można trafić na takie "perełki", już nawet nie mówię o braku wiedzy a braku elementarnej kultury.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.