Skocz do zawartości

4Tmx

Użytkownicy
 • Postów

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia 4Tmx

Rekrut

Rekrut (2/14)

 • Pierwszy post
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca
 • Rok z rootnode

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

 1. 4Tmx

  Hosting - co polecacie

  myślę 1700 ale rocznie odnośnie ceny - poprawcie mnie jeśli za dużo wymagam, co do domen biję się z myślami odnośnie ovh, ale posłucham bardziej doświadczonych ... p.s. A z tym trzymaniem domen u innego dostawcy i hostingu u innego nie będzie robiła problemu np. z konfiguracją DKIM ?
 2. 4Tmx

  Hosting - co polecacie

  Hmmm, zaproponuj coś ...
 3. 4Tmx

  Hosting - co polecacie

  Cześć, chciałbym się przenieść z jednego z tych hostingów do których nie powinienem trafić ale ... co zrobić, ale wracając do tematu, co potrzebuję: - możliwość rejestracji domen (pl, com, de, eu, fr, it) - choć nie do końca z tego powodu że domeny mogę trzymać u innego operatora na upartego ... - możliwość regulacji rozmiaru skrzynki od 10MB do kilkunastu GB - konfiguracja DKIM, SPF !!! Sprawa dla mnie priorytetowa szczególnie DKIM - możliwość tworzenia aliasów pocztowych - własny adres IP - nie żadne współdzielony tylko indywidualny. - umowa powierzenia danych - darmowa lub w rozsądnej cenie ! Posiadam też firmową stronę www - PHP + MySQL - wielość około 100 MB ( Tak +/-) Ilość kontr pocztowych - około 100 - sumarycznie na chwilę obecną około 180 GB poczty zajęte. P.S. Przydała by się pomoc przy przeprowadzce ze starego serwera na nowy, głównie chodzi o pomoc przy imporcie poczty - mam sporą cześć na IMAPie. Program lojalnościowy - za polecenie - żywa gotówka ? Ale to sprawa na później ... Nie szukam VPSa Czekam na Wasze propozycje.
 4. 4Tmx

  Hosting - czas na zmiany

  hostingu
 5. 4Tmx

  Hosting - czas na zmiany

  Serdecznie witam, w chwili obecnej posiadam hosting w firmie której nazwy na chwilę obecną nie chcę wymieniać, czuję ze mnie "kroją" ale ... Postanowiłem zrobić rozpoznanie w terenie i prosić Was o pomoc, co ja potrzebuję od hostingodawcy: - możliwość rejestracji domen (pl, com, de, eu, fr, it) - możliwość regulacji rozmiaru skrzynki od 10MB do kilkunastu GB - konfiguracja DKIM, SPF !!! Sprawa dla mnie priorytetowa szczególnie DKIM - własny adres IP - nie żadne współdzielony tylko indywidualny. Posiadam też firmową stronę www - PHP + MySQL - wielość około 100 MB ( Tak +/-) Ilość kontr pocztowych - około 100 - sumarycznie na chwilę obecną około 180 GB poczty zajęte. Mam już jeden typ ale czekam na Wasze propozycje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.