Skocz do zawartości

Diablotic

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Kupowałem usługę w netdc, później było hekko, teraz cyberfolks, jutro nie wiem co bedzie.
  2. Dziękuje za odpowiedź Rafiki - pierwsze co zrobiłem to skontaktowałem się z moim obecnym hostingodawcą o możliwość zwiększenia (oczywiście odpłatnie) powierzni dyskowej ale kategorycznie stwierdzili, że nie ma takiej możliwości i zaproponowali mi pakiet wyżęj za 1000zł brutto więcej rocznie, już więcej z nimi rozmawiać nie mam ochoty i szukam czegoś nowego. Biorę na okres próbny hosting od nazwy i zobazymy jak dalej rozwinie się sytuacja.
  3. Użytkowników online w szczycie 500-600, ruch rozłożony jest w miarę równo przez cały czas, nie ma dużych pików. Nie mam potrzeb typu indywidualne oprogramowanie, zdecyduję się chyba na nazwę, faktycznie posiada dobre parametry, wahałem się jeszcze czy nie skorzystać z dhosting ale chyba nazwa oferuje korzystniejszy pakiet za 200zł/rok.
  4. Poszukuję porady na temat hostingu pod forum, które prowadzę już jakiś czas. Aktualnie kończy mi się miejsce (50GB) w moim aktualnym hostingodawcy i myślę, że czas może lepiej się dopasować. Silnik forum to xenforo, wymagania jakie ma to: PHP: 7.0 (PHP 7.4 recommended) MySQL: 5.5 (MariaDB / Percona also compatible) PHP extensions: MySQLi, GD (with JPEG support), PCRE, cURL, SPL, SimpleXML, DOM, JSON, iconv, ctype Common PHP functions must not be disabled Statystyki odwiedzin wg G. Analytics ostatnie 30 dni to 387 tys użytkowników i 518 tys sesji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.