Skocz do zawartości

sovv

Użytkownicy
 • Postów

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sovv

 1. I wszystko stało się jasne. Także biorę @home_pl póki jeszcze można
 2. Właśnie biorę G Suite Enterprise od razu, tak zdecydowałem. @psz a to może mieć znaczenie?
 3. Oczywiście że to, tylko ja nie o to zapytałem.
 4. Eh! nie mam już chęci ani czasu walczyć w procedurą rejestracji w google. @home_pl Dwa pytanka mam: Czy zakładając u Was konto adres e-mail jest zarazem loginem do panel.home.pl ? Jeśli tak to czy można to później zmienić na inny adres e-mail? Jeśli można zmienić, to czy wymaga to ticketu do supportu, czy samodzielnie to wyklikam? Czy można najpierw założyć konto w panelu i dopiero później zakupić usługi? Jeśli tak to poproszę o link do formularza rejestracji, bo nie mogę go znaleźć. :)
 5. Próbuję założyć konto bezpośrednio w Google i wychodzi mi, że jednak nie ma możliwości założenia konta na osobę prywatną. Utknąłem na na poniższym kroku: Od 1 kroku do kroku widocznego na Scrennshot nie było wyboru typu konta. A w tym kroku też nie można zmienić typu konta
 6. @home_pl w demo nie będę wchodził, od razu wezmę produkcję najprawdopodobniej u Was oraz dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi i informacje.
 7. @home_pl Dlaczego nie macie w ofercie pakietu Enterprise? Obecnie nie jest mi potrzebny, ale w przyszłości (głównie z powodu hostowanego certyfikatu S/MIME) już tak. Faktura PL opłacana zwykłym przelewem byłaby jak najbardziej pożądana.
 8. Tylko u Was, czy bezpośrednio w Google też? Czy jeśli wykupię G Suite u Was, a przyszłości będę chciał zmigrować usługę bezpośrednio do Google, to jak przebiega taka procedura?
 9. @home_pl dzięki za info. Czy później można zmienić konto prywatne na firmowe? Za ok 2-3 m-ce będę zakładał firmę, ale już dziś chciałbym się zorganizować w G Suite.
 10. Cześć, Wiecie może czy można obecnie zakupić G Suite na osobę prywatną? Dziś próbowałem założyć konto i już w pierwszym kroku należy podać nazwę firmy. Tak ok. 3 lata temu miałem G Suite na okres próbny i pamiętam, że wtedy podczas zakładania konta można było wybrać osobę prywatną lub firmę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.