Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Niewielki hosting do 60zł, najlepiej z fantastico


dr_Fell

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,  korzystałem do tej pory z linuxpl i byłem bardzo zadowolony, ale widzę, że bardzo podnieśli ceny (przejęcie). Pewnie w podobnej cenie (49 brutto) nie znajdę nic równie dobrego, ale i tak nie wykorzystywałem nawet 20% możliwości tamtego konta, więc może uda mi się coś do 60zł (brutto) znaleźć. podwyżka o prawie 100% to jednak dla mnie za dużo. 

 

Czego szukam? 

 

Pojemność - od 1GB (2 mile widziane ale niekoniecznie)

Transfer - 10GB+

bazy SQL - 5+

konta email - 5+

3 domeny (lub więcej), 10+ subdomen

Let's Encrypt

Fantastico (wordpress, joomla, inne mile widziane)

htaccess, mod rewrite

DKM SPF mile widziane, niekonieczne

backup (raz na 3-4 dni spokojnie wystarczy, nawet raz na tydzień)

sensowny uptime

 

Ktoś może mi coś sensownego polecić? Na razie testuję HostingHouse, ale już mam 2 ale... -

1. brak fantastico (tylko wordpress z tego co mnie interesuje) no i panel jakiś się taki uboższy wydaje,

2. mała wpadka (tak mi sie wydaje) - w moich domenach w panelu directadmin nie wyświetlała się darmowa subdomena w domenie dostawcy (vxm.pl) a jednocześnie nie mogłem jej dodać, bo wyskakiwała informacja, że mogę mieć tylko jeden adres w tej domenie (tak jakby już był wykorzystany). Załatwiam dodanie tego adresu przez BOK ale to chyba powinno bezproblemowo iść przez DirectAdmin po prostu. 

 

Z innych uwag - limit ilości plików, pomimo to, że w ofercie nie ma o tym żadnej wzmianki i pojemność 97.656GB z deklarowanych 100GB, ale to raczej pierdoły. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, myślę, można zamknąć. Zdecydowałem się na hosting na linux.pl (ze świadomością, że jest to firma / strona która ma mało opinii - przynajmniej ja niewiele znalazłem) Plusy dla mnie - panel DA w "standardowej wersji" do której jestem przyzwyczajony po wielu latach u mojego poprzedniego dostawcy, na start do niczego nie mogę się przyczepić (brak ograniczeń w funkcjonalności panelu, wartości podawane poprawnie), bogata ilość skryptów do automatycznej instalacji. Pojemność i transfery w podstawowym pakiecie takie, ktore spokojnie mi wystarczą (3/60 GB).

Jak z obsługą / uptime, okaże się  :)

 

Oddając sprawiedliwość HostingHouse (tym bardziej, że jednak zdecydowałem się iść gdzie indziej i tylko tak mogę im się choć trochę odwdzięczyć za czas) - na zgłoszenie zareagowali szybko, uprzejmie i rozwiązali problemy. W minimalnie wyższej cenie mają też  większą pojemność i transfer - jednak przy moich małych potrzebach to nie był decydujący czynnik. 

Edytowane przez dr_Fell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.