Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Wynajmę] phpStorm - do końca lutego


Gość Łukasz Tkacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Cześć,

mam aktywną subskrypcję phpStorma w JetBrains, która jest mi obecnie zbędna bo musiałem osobno wykupić pełny pakiet.

Mogę ją przerzucić na kogoś zainteresowanego za 100 zł - link z zaproszeniem do wykorzystania na swoim koncie, jedna z funkcji w JetBrains.

Subskrypcja ważna do 23 lutego 2018

Edytowane przez Łukasz Tkacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest przypadkiem tak że subskrypcja jest na update? po skończonej subskrypcji dalej możesz korzystać z phpstorma tylko nie możesz aktualizować, wiec teraz pytanie, czy jeżeli wynajmę od Ciebie tą subskrybcje i sobie ostatni raz zaktualizuje phpstorma 22.02.2018, to czy przepniesz ją kiedyś dla siebie? czy nie zamierzasz z niej korzystać już nigdy a wiec i ja bede miał do phpstorma dostęp na zawsze z wersja z 22.02.2018? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Gdy kończy się abo, zostaje dożywotnio wersja fallback, w tym przypadku o numerze 2016.3.

Nie mam zamiaru z niej korzystać, bo taki fallback będę miał i w pełnym pakiecie więc wydaje mi się dałoby się co do tego dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Tak, taka licencja jest przypisana do Twojego konta JetBrains. Ja mogę ją przypisać (assing) do konta o podanym adresie i tam sobie wisi aż:

1. Ja ją cofnę danemu userowi
2. User sam ją zwróci.

 

Poza tym, wchodząc na konto można pobrać instalkę pod konkretny fallback. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.