Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Inne] Odstąpię serwer dedykowany


Abażur

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze, 
do końca maja opłacony mam serwer dedykowany o następujących parametrach:


- Intel(R) Xeone(R) CPU-E5-2630 v4 @ 2.20 Ghz, procesory są dwa i każdy po 10 rdzeni, 20 wątków, łącznie jest 40 wątków
- 256 gb ram
- idrac z ipmi, konsola jest
- 2 publiczne adresy ip
- dysków nie ma bo były moje własnościowe i zabrałem, jest opcja przysłania swoich lub dogadania z właścicielem

 

To wszystko w cenie 100 zł netto + prąd według wykorzystania z podlicznika.


Serwer mam od lokalnego dostawcy internetu, nie znajduje się w wielkim datacenter a (prawdopodobnie) budynku gminy małego miasta (tak przypuszczam)

Firma jest ok, właściciel potrafi odpisać na smsa w nocy, nawet w niedzielę, to chyba dobre wsparcie.
Istnieje ochrona ddos i jest całkiem skuteczna (było to jednym z kryteriów podjęcia współpracy), przepustowość łącza się zmienia ale średnio wynosi około 500 mbit pobierania i 400 wysyłania.

 

Od marca nie korzystam z serwera i nie chcę palić już pieniędzy. Niestety prawdopodobnie nie dostanę go drugi raz w tej samej cenie.
Jeśli ktoś zechciałby przejąć serwer na np. 6-12 miesięcy i potem mi go zwrócić, byłbym bardzo zadowolony,  jeśli nie wyjdzie - trudno.

 

Serdecznie zachęcam, o ewentualny kontakt proszę przez forum.
 

 

 

Edytowane przez Abażur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.