Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[HostingVPS.pl] Serwery VPS NVMe KVM


HostingVPS.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam przyjemność przedstawić Państwu HostingVPS.pl

Serwery są uruchamiane w dwóch lokalizacjach.

Polska - Atman - Warszawa

Niemcy - Hetzner - Nuremberg

Każdy z oferowanych serwerów posiada pakiet podstawowej administracji.

Na życzenie klienta (zupełnie za darmo) możemy uruchomić panel DirectAdmin do 10 domen (Licencja na większą ilość domen jest dodatkowo płatna)

Serwery VPS uruchamiamy w oparciu o wirtualizację KVM na dyskach NVMe.

Serwery są uruchamiane automatycznie po zaksięgowaniu płatności przez system PayU.

 

VPS to za mało? Możemy zaoferować fizyczny serwer dedykowany zlokalizowany w serwerowni Atman - Warszawa.

*Wynajem, zakup na własność z kolokacją, leasing z kolokacją. Wszystko zależy od Twojego podejścia biznesowego!

 

Myślę, że tyle tytułem wstępu wystarczy.

Zapraszam na stronę i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Juvenito napisał(a):

A co z poprzednimi biznesami wspólnika? Mam tu na myśli np. acitve hosting czy roothosting. 

Witam.

Zgodnie z zawartą umową (w 2010 roku) nie możemy udzielić publicznie szczegółów transakcji.

Jednak odpowiem w taki sposób, na jaki pozwala umowa.

Klienci zostali przekazani nowemu właścicielowi i korzystali (lub nadal korzystają) z usług zgodnie z posiadanym abonamentem na dzień podpisania umowy kupna/sprzedaży.

Obecnie po około 13 latach na podstawie zdobytego doświadczenia powstał HostingVPS.pl

Oprócz "HostingVPS" zajmujemy się również specjalistycznym modelowaniem 3D, wizualizacjami 3D (Wizja3D.pl) oraz tworzeniem stron www (Web4Net.pl).

Mam nadzieje, że moja odpowiedź jest wystarczająca. Chciałbym, aby ten wątek tyczył się tego co zawiera temat "[HostingVPS.pl] Serwery VPS NVMe KVM".

W razie pozostałych pytań zapraszam na priv.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.