Skocz do zawartości

Knight

Użytkownicy
 • Ilość treści

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez Knight

 1. Jeśli ktoś jest tylko właścicielem serwera którego zamówił od jakiegoś hostingu i nie jest właścicielem danego dc to wiadomo, że nie uderzę z całego mojego networku.
 2. Dlatego weryfikuję to czy dana osoba jest właścicielem serwera.
 3. Tak, nie potrzebuję dostępu do serwerów, jeśli dana firma/osoba potrzebuje sprawdzić czy jest podatna na ataki to mogę to sprawdzić. Ale nie musi mnie prosić o to abym pomógł zabezpieczyć dany serwer. Głupotą by było pisanie na forum takiego ogłoszenia jakbym chciał zażądać okup za przestanie ataku.
 4. Po co mam wystawiać faktury jak nikt mi za nic nie musi płacić ponieważ świadczę takową usługę w 100% za darmo.
 5. Poleciłbym zrobić coś na podobę cloudflare, czyli proxy przez które ludzie łączą się z tym serwerem. Ponieważ jeśli coś takiego samemu się zrobi to można dowolnie edytować reguły a przy tym blokować tak zwany bypassy które wchodzą na główny serwer. Po za tym dodałbym jeszcze kilka reguł na serwerze głównym które by filtrowały ataki które przeszły przez takową ochronę. Ale najprościej byłoby zainstalowanie cloudflare,nooder'a, albo innych tego typu ochron.
 6. Dlatego jestem tutaj aby pomóc ludziom zabezpieczyć swój serwer
 7. Wypadło mi z głowy dopisanie, że również posiadam metody typu l7. I też nie widzę sensu aby za bardzo uzależniać się od jednego hostingu, ponieważ gdyby się zdarzyło, że nagle jest jakaś awaria w OVH/Voxility albo załóżmy, że by się wyłożyli od jakiegoś potężnego ataku. Moim zdaniem trzeba mieć serwery awaryjne w innym dc na wszelki wypadek. Poza tym OVH nie ma prawie żadnych zabezpieczeń pod metody l7. Tak jak napisałem w temacie, mam własne metody tcp/udp.
 8. Witam, mam na imię Michał od 4lat zajmuję się zabezpieczaniem stron przeciwko atakom DDOS. Otóż większość z ludzi posiadających własną stronę internetową, nie zdaje sobie sprawy jakie szkody może wyrządzić atak DDOS. Dlatego wychodzę z założenia, że lepiej jest testować własne zabezpieczenia przed takowymi atakami i udoskonalać własne zabezpieczenia aby losowa osoba nie była w stanie wywalić strony, bo coś mu nie pod pasowało albo jakiś inny miał inny powód. Jeśli nie jesteś pewny/pewna czy twój serwer jest podatny na taki atak to jestem tutaj po to aby to sprawdzić. W jaki sposób mam zamiar sprawdzać czy twój serwer jest podatny na ataki DDOS? W sposób którym posługują się cyberprzestępcy czyli krótko mówiąc zaatakuję twoją stronę. Na tą chwilę jestem w stanie wygenerować atak o mocy 500/600gbps (AMP) W posiadaniu mam również własne metody TCP/UDP którymi jestem w stanie uderzyć w bardziej chronione serwery. Moja pomoc jest w 100% darmowa. Jedynym warunkiem jaki musisz spełniać to być właścicielem danego serwera.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.