Skocz do zawartości

marivsh

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. marivsh

  onclick z Google Ads na linkach z href

  No oczywiście że mam Funkcja konwersji działa poprawnie (zlicza kliknięcia), ale link nie wykonuje tego co powinien, więc takie rozwiązanie podane przez googla jest o kant pewnej części ciała. No cóż, jedyny sposób to wykonanie instrukcji z href za pomocą jQuery: <a class="phone-call" onclick="return gtag_report_conversion('tel:123-456-789');" href="tel:123-456-789">Zadzwoń!</a> <script> $(".phone-call").click(function(){ window.location = $(this).attr('href'); }); </script>
 2. Mam w kilku miejscach na stronie wstawione linki w stylu: <a href="tel:123-456-798">Zadzwoń!</a> Po kliknięciu w link otwiera się na telefonie dialer z wpisanym numerem (na pc link powoduje zapytanie o program do obsługi protokołu, więc generalnie też działa poprawnie). Jednak jak dodam do tego - zgodnie z instrukcją od Googla - event onclick i link będzie wyglądał tak: <a onclick="return gtag_report_conversion('tel:123-456-789');" href="tel:123-456-789">Zadzwoń!</a> to link przestaje działaj tak jak wyżej, tzn. nie wyskakuje dialer, tak jakby onclick anulował wykonanie się href. Ktoś wie jak to naprawić?
 3. marivsh

  Hosting współdzielony a obciążenie

  No to jeśli już bym się zdecydował na VPS (ale raczej sam bym się nim zajął, wszak trzeba nieustannie rozwijać swoje umiejętności ;)), to w jakie zasoby (CPU, RAM) celować?
 4. Potrzebuję hostingu współdzielonego, który bez problemu obsłużyłby ok. 30 podpiętych podeń stron (domen), z których ok. 10 to serwisy na Wordpressie z 2000-2500 UU w miesiącu, w tym jeden sklep WooCommerce, reszta natomiast to również Wordpressy z o wiele mniejszą liczbą odwiedzin bądź zwykłe wizytówki na samym HTML. Do tej pory trzymałem to wszystko na trzech różnych serwerach u różnych dostawców, ale wolałbym wszystko przenieść do jednego (w zasadzie wszystko to by się mieściło na ok. 20-30 GB), przy czym pytanie zasadnicze - czy to w ogóle ma sens? Tzn. czy obciążenie jednego shared konta taką ilością stron jest w ogóle możliwe bez widocznych problemów z wydłużonym ładowaniem poszczególnych stron? Dodam od razu, że na VPS jestem chyba za cienki, żeby go sobie porządnie i bezpiecznie skonfigurować do takich zadań.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.