Skocz do zawartości

marivsh

Użytkownicy
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. No oczywiście że mam Funkcja konwersji działa poprawnie (zlicza kliknięcia), ale link nie wykonuje tego co powinien, więc takie rozwiązanie podane przez googla jest o kant pewnej części ciała. No cóż, jedyny sposób to wykonanie instrukcji z href za pomocą jQuery: <a class="phone-call" onclick="return gtag_report_conversion('tel:123-456-789');" href="tel:123-456-789">Zadzwoń!</a> <script> $(".phone-call").click(function(){ window.location = $(this).attr('href'); }); </script>
  2. Mam w kilku miejscach na stronie wstawione linki w stylu: <a href="tel:123-456-798">Zadzwoń!</a> Po kliknięciu w link otwiera się na telefonie dialer z wpisanym numerem (na pc link powoduje zapytanie o program do obsługi protokołu, więc generalnie też działa poprawnie). Jednak jak dodam do tego - zgodnie z instrukcją od Googla - event onclick i link będzie wyglądał tak: <a onclick="return gtag_report_conversion('tel:123-456-789');" href="tel:123-456-789">Zadzwoń!</a> to link przestaje działaj tak jak wyżej, tzn. nie wyskakuje dialer, tak jakby onclick anulował wykonanie się href. Ktoś wie jak to naprawić?
  3. No to jeśli już bym się zdecydował na VPS (ale raczej sam bym się nim zajął, wszak trzeba nieustannie rozwijać swoje umiejętności ;)), to w jakie zasoby (CPU, RAM) celować?
  4. Potrzebuję hostingu współdzielonego, który bez problemu obsłużyłby ok. 30 podpiętych podeń stron (domen), z których ok. 10 to serwisy na Wordpressie z 2000-2500 UU w miesiącu, w tym jeden sklep WooCommerce, reszta natomiast to również Wordpressy z o wiele mniejszą liczbą odwiedzin bądź zwykłe wizytówki na samym HTML. Do tej pory trzymałem to wszystko na trzech różnych serwerach u różnych dostawców, ale wolałbym wszystko przenieść do jednego (w zasadzie wszystko to by się mieściło na ok. 20-30 GB), przy czym pytanie zasadnicze - czy to w ogóle ma sens? Tzn. czy obciążenie jednego shared konta taką ilością stron jest w ogóle możliwe bez widocznych problemów z wydłużonym ładowaniem poszczególnych stron? Dodam od razu, że na VPS jestem chyba za cienki, żeby go sobie porządnie i bezpiecznie skonfigurować do takich zadań.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.