Skocz do zawartości

DDoS-Guard

Użytkownicy
 • Postów

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  DDoS-Guard.net
 • Funkcja w firmie
  Marketing Specialist

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DDoS-Guard

Rekrut

Rekrut (2/14)

 • Reakcyjny Unikat
 • Pierwszy post
 • Dyskutant

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

 1. Chciałbym zwrócić uwagę też na to, że dysponujemy całkiem darmowym rozwiązaniem dla witryn klientów: https://ddos-guard.net/en/store/web. Warto przetestować
 2. Wysłałem wiadomość prywatną do Ciebie.
 3. Witaj, Proszę o traceroute, ponieważ nie notujemy żadnych problemów związanych z witryną, ani dostępem do niej. Z Polski sprawdziłem właśnie 3 dostawców, Netia, Orange, /T-Mobile internet mobilny, wszystko działa.
 4. DDoS-Guard to firma, która zajmuje się ochroną infrastruktury. Prowadzimy działania mające na celu oferowanie usług, które stanowią alternatywę od niezabezpieczonych dostawców. Jesteśmy firmą, która wiele lat temu rozpoczęła swoją przygodę na terenie Rosji i krajów wschodnich. To miejsca, gdzie wszelakie ataki sieciowe osiągają niewyobrażalne rozmiary. Już od wielu lat, popularność serwisów internetowych idzie w parze z rosnącą liczbą ataków skierowanych w nie. Zazwyczaj jednak, mieliśmy do czynienia z formą ataków sieciowych prostych w obsłudze i ochronie. Kilka reguł, kilka routerów SRX i ataki poniżej 100Gbps, które firmy zazwyczaj blokowały blackholingiem bądź filtrowały na swój sposób. Niestety, czasy się zmieniają, finezja ataków również. Na dzień dzisiejszy mamy wiele metod, niektóre z nich polegają na wytworzeniu jak największego, złego ruchu, idącego w kilkaset Gbps, a niektóre ataki to wolne, trudne do wychwycenia przez triggering-systemy, ataki aplikacyjne, wykorzystujące błędy po stronie aplikacji. Firma DDoS-Guard.net postanowiła wyjść na przeciw wszelakim przejawom zagrożenia w sieci, destabilizacji pracy korporacji, MŚP, czy po prostu zwykłym użytkownikom. Tak też przez wiele lat, usprawniając swoją infrastrukturę, powiększając jej możliwości mitigacyjne, przy jednoczesnym budowaniu zaawansowanej ochrony przed bardziej wysublimowanymi atakami na terenie wschodnich, firma DDoS-Guard.net chce zaproponować Państwu rozwiązania z zakresu hostingu chronionego jak i samej ochrony pełnych infrastruktur. W skład naszej oferty wchodzą usługi: Chroniony Webhosting Chronione serwery VDS jak i serwery dedykowane Ochrona infrastruktury Bot Mitigation Certyfikaty SSL Lista klientów zadowolonych z naszych usług ochronnych jest bardzo szeroka, chronimy ogromne korporacje, banki, operatorzy telekomunikacyjni czy też mniejsze podmioty. Zależy nam, aby wszyscy dostawcy usług hostingowych i ich klienci, mogli czuć się bezpiecznie, a kwestia ataków typu DDoS i ich różnych odnóg, nie przynosiła tak wiele szkód jak do tej pory. Chcemy wprowadzić na terenie unii europejskiej zakres usług, który będzie pomagał walczyć z tym co złe i razem z Wami, stworzyć bezpieczną alternatywę. Możemy chronić: Poszczególne strony internetowe, aplikacje klientów Całe hostingi Całe centra danych. Zakres naszych usług i technologia jest szeroka, a nasza oferta od tej pory, może zostać dostosowana do potrzeb każdego klienta. Nie chcemy oferować statycznych pakietów, usług, które można zakupić głównie jako pakiet w obszarze ochrony przed atakami. Chcemy dostosowywać poszczególne elementy w taki sposób, aby oferta była skrojona na miarę potrzeb klienta i obejmowała ochronę wszystkich newralgicznych punktów w jego serwisie/infrastrukturze. Razem zbudujemy lepszy internet! Macie jakieś pytania? Śmiało!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.