Skocz do zawartości

WAN

Użytkownicy
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia WAN

Rekrut

Rekrut (2/14)

  • Z nami od miesiąca
  • Z nami od tygodnia
  • Stały gość
  • Reakcyjny
  • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

2

Reputacja

  1. Nie zależy mi na linkach ani konkretnym rozwiązaniu. Starałem się unikać wtyczek, bo albo były mocno ograniczone aby móc z nich sensownie skorzystać i skrajnie drogie w pełnych wersjach, albo nie umożliwiają ręcznego tłumaczenia, albo coś psują... Chyba zrobię backup i zobaczę jak się to sprawdzi, dzięki.
  2. Zrobiłem stronkę na wordpressie, na razie siedzi na domenie example.com. Ale chcę zrobić osobną stronę dla języka angielskiego, więc myślę że stworzę subdomenę pl.example.com i tam podczepię tego wordpressa. Następnie planuję zrobić klona i postawić go na subdomenie en.example.com gdzie przetłumaczę stronę. Wówczas uzyskam dwie osobne strony w obrębie jednej domeny. Tak mi się przynajmniej w teorii wydaje, że powinno to wszystko działać - prawda? Chyba że popełniam tu jakiś błąd w sztuce? Tylko co powinienem w takim wypadku zrobić z domeną główną? Co należy tam wstawić? Wiem, że teoretycznie może to być pliczek php który wykryje język domyślny przeglądarki usera i przekieruje go na odpowiednią subdomenę, ale nie chciałbym tutaj wymyślać koła na nowo. Zanim zmarnuję kilka godzin na poustawianie tego wszystkiego żeby odkryć że to działa inaczej niż mi się wydaje, może coś doradzicie mądrego?
  3. Tak, też to zauważyłem i dlatego zadałem pytanie - bo dałem się na te wszystkie polecenia złapać, ale zauważyłem, że to tak jak z nord VPN - strach lodówkę otworzyć... i tu mi coś przestało grać. Dziękuję za Twoją opinię. Ano, niestety jestem tutaj zielony - chcę się nieco pobawić za nieduże pieniądze, ale nie chcę się też męczyć z zamulającą stroną. Jakie wtyczki czy skrypty mnie mogą w przyszłości zainteresować - tego niestety nie wiem. Na chwilę obecną te wszystkie "wp-cli" i inne skrótowce to małe zadanie domowe jakie od Was dostałem do wygooglania - dziękuję, bo dużo mi to pomoże, kiedy już wiem o co zahaczyć. Dziękuję również @Hostline.pl, @Mion i @sohost za linki - przyjrzę się i doczytam przed dokonaniem zakupu
  4. Przez pierwsze 4 lata cena jest raczej bezkonkurencyjna, a potem - cóż, 4 lata to szmat czasu. Niemniej masz moją uwagę - jestem otwarty na propozycje. Jakie konkretnie hostingi w podobnym zakresie cenowym mają ciekawszą ofertę?
  5. Konto na innym forum do którego się odnosisz założyłem w ~2008 roku co wypadało sprawdzić przed rzuceniem oskarżenia. Jak mogłeś tam przeczytać - zostałem na nim przekierowany tutaj (jak mi się wydaje)... Twoja odpowiedź troszkę elektrodą pachnie i jej niesławnymi "zasilaczami z czarnej listy" A co do samego "po co pytam" - supportu hostingera zapytałem o to samo i otrzymałem nawet odpowiedź. Ale przecież oczywistym jest, że pytam marketingowca o zakup jego własnego produktu i w efekcie dostaję coś co można nazwać reklamą. Muszą to przepuścić przez filtr zanim wydam kilkaset złotych. Dlatego zadaję to pytanie po to, aby uzyskać odpowiedź od osób które korzystają z usług hostingera i były w podobnej rozterce jak ja, lub po prostu siedzą w temacie i się na tym znają i dzięki temu potrafią udzielić fachowej porady.
  6. Witam, Chciałbym prosić lepiej obeznane osoby o porównanie ofert na hostingu hostinger. Planuję założyć stronę opartą na wordpressie i jest tam oferta dedykowana pod takie rozwiązania: https://www.hostinger.pl/najlepszy-wordpress-hosting Zwróćmy uwagę na najtańszą opcję za 7,99. Dla porównania spójrzmy na ofertę zwykłych hostingów współdzielonych bez dedykacji pod wordpress: https://www.hostinger.pl/hosting-www W tym miejscu za 3,99 mamy właściwie takie same parametry, a za 7,99 mamy już opcję "średnią", która w tabelce wygląda znacznie lepiej niż dedykowana na WP za taką samą cenę. Oczywiście tutaj WP należy zainstalować sobie manualnie (chyba?), ale jeśli przejdziemy ten krok - to co realnie zyskujemy płacąc znacznie więcej za taki dedykowany pod WP serwer? Czy jest sens iść w tym kierunku, czy pozostać przy opcji za 3,99? A może skoro już płacimy 7,99 to lepiej wybrać opcję standardowego o lepszych parametrach i wyższych limitach? Z nieco innej beczki - na start gdzie spodziewam się ruchu ~10 osób/miesiąc ( ), to oczywistym krokiem będzie opcja najtańsza. Naturalnie - z góry na 4 lata, aby dostać cenę o której tutaj piszę. Czy jeśli tak zrobię, to czy będę mógł na hostingerze zrobić np. po roku upgrade ze współdzielonego za 3,99 na 7,99, lub ze współdzielonego na dedykowany pod WP? Czy wówczas nadal będzie obowiązywała dopłata po cenach promocyjnych? Jak to wygląda?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.