Skocz do zawartości
Tpk

Hosting pod blog'a?

Polecane posty

Cześć, rozglądam się za hostingiem pod aplikacje NodeJS, konkretnie zależy mi na platformie opartej o Ghost.

Główne przeznaczenie to niewielki blog, ewentualnie (raczej nie) jakieś proste strony (wszystko i tak będzie kręciło się wokół Node'a).

Rozważałem DigitalOcean, Vultr, Linode jako, że nigdy nie miałem styczności z tego rodzaju hostingiem ~ jednak mają trochę dziwny sposób rozliczania (jestem przyzwyczajony do płatności z góry za cały rok). GCE i AWS przygnębiają ilością i mnogością opcji.

Obecnie trzymam wszystko w MyDevil / Ct8 ale irytuje mnie lekko, że mam skrojony dostęp do shell'a ~ brak root'a i pełnej swobody w działaniu (Ghost choć podobno da się tu zainstalować to i tak u mnie wszystkie próby postawienia go kończyły się fiaskiem).

Myślałem nad najtańszym pakietem Vultr (nawet IPv6 only) umieszczonym za Cloudflare.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.