Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

ecenter.pl - działa nie działa?


graczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś wie o ecenter.pl, drugiemu szefowi padła nagle domena, nie może sie z nimi skontaktować, telefonów nie odbierają rozłącza, na email nie odpowiadaja?

 

Co zrobić w takim przypadku by domenę przenieść gdzie indziej a nie można wygenerować authinfo z powodu braku możliwości kontaktu z tą firmą?

Gdzie trzeba się zgłosić?

Edytowane przez graczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, theqkash napisał:

Kto jest rejestratorem domeny wg whois?

 

Cytuj

Ecenter S.A.
ul. Goździkowa 2
87-100 Toruń
Polska/Poland
+48.566401100
[email protected]

 

Już skontaktowałem się z DNS.pl telefonicznie, mam napisać skargę informacją i wytłumaczeniem co i jak.

Przesłać, zobaczymy co dalej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2019 o 01:15, theqkash napisał:

@graczu udało Ci się jakoś sprawę załatwić?

 

Nie wiem czy to dns.pl coś zdziałał po złożeniu skargi ale nagle odezwali się, po 2 tygodniach. Telefon dalej nie czynny, przenosimy się z tego śmietnika, szef pewnie pójdzie do papugi bo u nas w firmie takie głupstwa nie przechodzą płazem a podobnych spraw już było sporo gdzie właściciele zlewają to i nawet na sprawy się nie stawiają a potem nagle telefon i zdziwienie dlaczego i jak my śmiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też mam z nimi kłopot. Próbowałem zarejestrować przez nich domenę, bo jako nieliczni mieli w ofercie jedną z zagranicznych, która mnie interesowała.

 

Zorientowałem się, że firma chyba nie działa bo nic z tym nie zrobili mimo przelewu błyskawicznego. Wysłałem odstąpienie i prośbę o zwrot. Póki co bez odpowiedzi, telefon nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.