Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Jak obserwować fanpage poza facebookiem?


Adrian.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuje sposobu na obserwowanie kilku stron na facebooku (fanpages)... i za cholere nie mogę znaleźć sposobu aby robić to poza facebookiem. Dawniej były tzw. "listy" dodałem sobie tam x stron i mogłem wbijać na fb bezpośrednio tam, ale usunęli listy (kombinacje z url aby mieć link rss pod czytniki też już nie działają). Jedyna opcja to wepchać posty stron na główny feed, ale tam mam tylko posty znajomych i niech tak zostanie (chociaż i tak tam nie wchodzę bo można dostać martwicy mózgu). Szukałem i jedynie inoreader potrafi czytać i pokazywać treść stron fb, ale w wersji płatnej (pod 6 stron nie będę płacił). Zna ktoś jakąś metodę? Na co dzień korzystam z feedly, ale on facebooka nie łyknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Masz na myśli pisząc "obserwować" ?  Jeśli monitoring jakieś strony pod kątem jej zawartości, to są rozwiązania typu "Selenium WebDriver" do sterowania przeglądarką, co z powodzeniem można zrealizować nawet na tanim VPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mion napisał:

A co Masz na myśli pisząc "obserwować" ?  Jeśli monitoring jakieś strony pod kątem jej zawartości, to są rozwiązania typu "Selenium WebDriver" do sterowania przeglądarką, co z powodzeniem można zrealizować nawet na tanim VPS.

 

Standardowo. Wiedzieć co publikują dane strony. RSS byłby idealny, ale fb nie ułatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inoreader ma opcję dodania stron fb, ale chyba tylko w planie płatnym (50 euro/rok).
FetchRSS pozwala na konwersję stron fb na rss, ale w planie darmowym dają tylko 5 stron z kiepską częstotliwością aktualizacji (plany płatne wychodzą drożej niż inoreader).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.