Skocz do zawartości
Mion

Opinie o nazwa.pl

theqkash

Szanowna agencjo marketingowa spamująca regularnie ten wątek - bardzo proszę o zaprzestanie spamowania naszego forum. Dziękujemy!

Wiadomość dodana przez theqkash

theqkash

Chcesz znaleźć opinie o nazwa.pl? Dobrze trafiłeś! Jeśli szukasz hostingu w nazwa.pl, serwerów w nazwa.pl lub chcesz uzyskać informację o rejestracji domen w nazwa.pl - ten temat jest idealny.

Wiadomość dodana przez theqkash

Polecane posty

Cytat

Jednocześnie informujemy, że w związku z publikacją w/w materiału prasowego, spółka przygotowuje dalsze kroki prawne, związane z ochroną swoich dóbr osobistych (renomy).

Wśród osób zaznajomionych z branżą i tematem tam nie ma żadnej renomy.

GW nie moje klimaty ale chętnie poobserwuję jak jedno z drugim rzuca się sobie do gardeł.

• Lubię 1

A ja chciałem oświadczyć, że "najlepsi tylko z nazwy" to najlepsze i najprawdziwsze motto dla tej firmy z jakim się do tej pory spotkałem, powinni je sobie przywłaszczyć i wrzucić pod logo :D

• Lubię 2
  • Haha 3

4 godziny temu, samu napisał:

WYGRAŁEŚ 😂😂😂

4 godziny temu, samu napisał:

Dlaczego szargasz dobre imię i prestiż najlepszej firmy hostingowej? Zostaw ich w spokoju!

Panowie, ich logo jest prawie na pewno zastrzeżonym znakiem towarowym i taka modyfikacja oraz publiczna publikacja naprawdę może się skończyć wezwaniem do usunięcia i grożeniem sądem.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, nnd.newbie napisał:

Panowie, ich logo jest prawie na pewno zastrzeżonym znakiem towarowym i taka modyfikacja oraz publiczna publikacja naprawdę może się skończyć wezwaniem do usunięcia i grożeniem sądem.

Nie logo, a nazwa i to jako znak słowny, nie słowno-graficzny.  A według prawa autorskiego, takie wykorzystanie (w zakresie parodii/karykatury) jest dozwolone. Ale być może niedługo forum dostanie kolejne piękne pismo od prawników nazwy - kto wie 🙂

Edytowano przez samu

Napisano (edytowany)

Akurat logo też jest: (https://grab.uprp.pl/, baza TMV, numer zgłoszenia 316034),  ale tylko sam znak graficzny, bez napisu nazwa.pl. Wątpię, żeby ich prawnicy się wdawali w takie niuanse. Najpierw będzie wezwanie do sądu, a potem obrona prawa do artystycznej wolności twórczej :)

Edytowano przez nnd.newbie

Napisano (edytowany)

Też mi się wydaję że spokojnie to podchodzi pod satyre/parodie. Co nie zmienia faktu że jak się ma dział prawniczy w firmię (albo wynajętą firmę prawniczą 24/7) to go używasz ...

Edytowano przez Ponury Typ

Napisano (edytowany)
10 minut temu, Ponury Typ napisał:

Też mi się wydaję że spokojnie to podchodzi pod satyre/parodie. Co nie zmienia faktu że jak dział prawniczy w firmię (albo wynajętą firmę prawniczą 24/7) to z go używasz ...

No cóż, w takim razie być może dział prawny nazwy znowu pokaże, że nie ma nic lepszego do roboty ;)

Edit:

No dobra, żeby nie przyciągać niepotrzebnie ich uwagi na siebie i to forum - usunąłem zastrzeżone logo z tej grafiki ;)

Edytowano przez samu

Ścigają ludzi z powodu prawdziwej aczkolwiek negatywnej opinii dotyczącej ich usług to mają odpuścić znieważenie ich logotypu? Teraz się dopiero zacznie jatka...

2 minuty temu, Ponury Typ napisał:

Ja nie chcę nic mówić czy sugerować ale ... ale domena pozwa.pl jest dostępna :D

już nie

• Haha 2

Chyba ktoś właśnie zdał sobie sprawę, że drugi z profili na gowork ma niską ocenę, to i on zaczął być bombardowany opiniami.

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,72853

Zwracam uwagę na godziny publikacji - jeden komentarz po drugim w godzinach nocnych i wczesno porannych.

Wobec licznych pytań informuję, że użytkownik BigBrother który się tutaj wypowiadał przesłał wniosek o usunięcie swojego konta i wszystkich postów.

2 godziny temu, blfr napisał:

Nazwa mogłaby się tu czegoś nauczyć.

Nazwa już od pewnego czasu tutaj nie występuje, za pomocą prawnika zażądali usunięcia konta 😉 Mogli bez prawników to załatwić, ale widać wolą w ten sposób.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nazwa_uzytkownika
      Witam,
      i od razu proszę o zaprzestanie hejtu, że korzystam z tej "wspaniałej" firmy. Nie ja ją wybrałem,  ale mimo to muszę się babrać w tym g*wnie.

Otóż, Od pewnego czasu mam problem z pocztą* na serwerach nazwa.pl 
      Problem pojawia się w różnych lokalizacjach sieciowych - nie ma znaczenia adres IP, urządzenie /aplikacja kliencka, rodzaj i nazwa ISP.

Problem dotyczy tego, iż nie można wysłać poczty przez aplikację kliencką (przez webmail działa), co skutkuje wyświetleniem błędu typu "przekroczono czas połączenia smtp".
      Problem pojawia się w losowych momentach, częściej na początku tygodnia.

*zostało zauważone również, że podczas problemów z pocztą nie działają inne usługi, korzystające z tego samego adresu na hostingu: ftp, sql.
      Podczas ww. problemów, robione byly testy połączeń do innych serwerów smtp, ftp (aby wykluczyć problemy z netem) - ich wynik był oczywiście pozytywny.

Nazwa.pl twierdzi, że u nich problemu nie ma - ba nawet tworzyli sobie konta testowe na moim hostingu, żeby to potwierdzić.
      Nie ma siły, żeby się przyznali, że jest u nich problem.

Macie jakieś rady, jak w takiej sytuacji powinienem z nimi postępować albo co ewentualnie jeszcze sprawdzić?
    • Przez daffx
      Tak btw przeglądając ich ofertę serwerów vps zobaczyłem coś czego nie widziałem nigdzie indziej:

Maksymalny transfer na warstwie IP w ciągu 24h  - po przekroczeniu 10Mbps
      Maksymalna liczba danych odczytanych/zapisanych na dysk w ciągu 24h - brak info

Maksymalny transfer na warstwie IP w ciągu 24h (w okresie testowym)
      Maksymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej (w okresie testowym)
      Maksymalna liczba danych odczytanych/zapisanych na dysk w ciągu 24h (w okresie testowym)
      Jaki sens ma limitowanie WYKUPIONYCH parametrów? (w dodatku w okresie testowym? i poza nim)
    • Przez Mion
      Nie piszę tego w formie opinii, czy gorzkiego żalu , ale "ciekawostki" a raczej ANTYyciekawostki... 

Od 7 lat mam konto w konto hostingowe w AZ typu Personal (bez limitu transferu). Dnia 2017-09-07 o 13:32 wysłałem zapytanie  techniczne do BOK'u hostingu korzystając z oficjalnego e-maila podanego na ich stronie. Wybrałem e-mal a nie telefon, bo dołączyłem screeny ...  Zgłoszenie zostało przyjęte + nadany mu numer roboczy  

Po kilku dniach odbić od bandy na zasadzie komunikacji dziś RE jutro RE na RE itd... dopiero dziś tj o 2017-09-12 o 8:25 otrzymałem końcowa odpowiedz, "że nie ma takiej opcji.
      Co do odpowiedzi "odmownej" , to nie mam zastrzeżeń tylko (kmać) czemu wymagało to aż 5 dni ping-ponga!!! Wystarczyło by od razu kompetentna osobna przeczytała zgłoszenie i udzieliła na nie jednoznacznej odpowiedzi lub w razie dalszych pytań nawet oni do mnie zadzwonili telefon był podany w e-mailu  wszak jestem od 7 lat ich klientem... Ale gdzie tam spychologia maksymalnie wydłużanie czasu odpowiedzi, aż się klientowi znudzi o coś pytać...  Nie ma problemu mi się znudziło przedłużać i nich usługę...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.